İlan No: #00096658
Kategori: Seperatör Filtreler
Marka: Fokus Water
Model Tipi: F-SF-002
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Beyoğlu / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 312 22 99

Yetkili: Fokus Water

Çekmeköy / İstanbul / Türkiye


Seperatör Filtre / Fokus Water F-Sf-002

 

Seperatör Filtre

 

Seperatör filtre sistemleri özgül ağırlığı sudan fazla olan katı maddelerin ve partiküllerin santrifüj etkisi ile sudan uzaklaştırılması prensibi ile işlemektedir. Su giriş bölmesine teğet olarak girerken oluşan santrifüj etkisi sebebi ile sudan ağır olan partiküller cihaz çeperine doğru savrulur ve spiral hareketlerle blöf bölmesine doğru inerler. Filtre blöfünde toplanan katı maddeler devamlı veya periyodik olarak boşaltılır. Boşaltma işlemi elle veya otomatik olarak yapılabilmektedir. Katı maddeleri uzaklaştırılmış olan su cihazın ortasında yer alan girdap vasıtasıyla yukarı doğru çekilir ve çıkış hattına geçer.

 

Seperatör filtreler 70 mikron’a kadar olan tüm parikülleri tutarlar. Yüksek kapasitelerde uygulanabilirler. Temizleme esnasında su kesintisine gerek yoktur. İçinde herhangi bir filtre olmadığı için tıkanma ve sarf malzeme değişimi söz konusu değildir.

Seperatör Filtre / Fokus Water F-Sf-002, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!