İlan No: #00121714
Kategori: Şişe Dolum Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: G1WY220
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 3 Gün
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 09.07.2017
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
3.380 TL
3 Gün 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Musab SAKİN

Üsküdar / İstanbul / Türkiye


Sıvı Dolum Makinası 10-220 Ml

Renas Makina RYD1A220 Yarı Otomatik Sıvı Dolum Makinası 10 - 220 ml

Makinamız ile her türlü sıvı ve az yoğun kıvamdaki ürünü doldurabilirsiniz. Makinamız çok az yer kaplar ve stoğumuzda sürekli bulunmaktadır. Makinanın tüm yüzeyi sus304(isteğe bağlı olarak sus316) paslanmaz çelikten üretilmiş olup, temizliği çok kolaydır. Ayrıca doldurduğunuz ürüne temas eden yüzeylerin bağlantı noktalarında bulunan flanşlı ferrule sistemi sayesinde, ürüne temas eden yüzeye kolaylıkla ulaşarak temizlik yapabilirsiniz.

Piston ve bağlantı aksamında kullanılan conta ve oring gibi aksamlar anti bakteriyel silikon malzemeden üretildiği için GMP ve Gıda Güvenliği Mevzuatına uygundur.

flansli ferrule ve antibakteriyel silikon conta

acil durum butonu

Makinamız üzerinde bulunan emniyet siviçleri, acil durum butonu ve hava kesme valfi sayesinde, 6331 sayılı iş güvenliği yasasına uygun bir makinadır. Ayrıca makinamızda topraklama sistemi ve makine emniyeti için dahili şartlandırıcı bulunmaktadır, bu sayede, hava tesisatınızda oluşabilecek su ve yağ kaçakları için makineniz koruma altındadır

Makinamız sağlam elektro-pnömatik sistemi sayesinde emsallerine göre daha hassas dozajlama yaparak üretim firelerinizi minimuma düşürür. Ucunda bulunan damlamayı engelleyici nozul sistemi sayesinde, dolum aralıklarında damlama yaparak ambalajınızı kirletmez.

 

 

damlatmayan dolum nozulu

Makinamız İle Doldurabileceğiniz Ürünlerden Bazıları:

İçme Suyu, Meyve Suyu, Limonata, Sporcu İçecekleri, Enerji İçecekleri, Turşu Suyu, Şalgam Suyu, Süt, Ayran, Sirke, Ayçiçek Yağı, Bitkisel Yağlar, Şampuan, Saç Bakım Yağı, Masaj Yağı.

Sıvı Dolum Makinası 10-220 Ml , Sıfır ( Yeni ) Satılık 3.380 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!