İlan No: #00110224
Kategori: Sıvı ve Gaz Yakıtlı Buhar Kazanı
Marka: Wenta
Model Tipi: WBKS25
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Wenta Makina

Sincan / Ankara / Türkiye


Skoç Tip Buhar Kazanı ( 1125 Kg/H )

Silindirik yapıda, üç akımlı, sıvı ve gaz yakıtlı, alev duman borulu, yüksek basınçlı   buhar kazanlarıdır.


WBKS serisi Yüksek Basınçlı Buhar Kazanlarımız, büyük yerleşim yerlerinin ısıtılmasında; ağaç, tekstil, boya, süt, ve benzeri sınai tesislerinizin buhar ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır.

WBKS serisi kazanlar TS 377, Loyd kuralları, DIN ve EN normlarına göre dizayn ve imal edilmektedir.

İsteğiniz doğrultusunda Türk Loyd'u veya TÜV kontrollü imalat yapmaktayız.

Sanayi tesislerimiz verimli bir şekilde çalışabilmesi için gerekli tüm ekipman (Ring İstasyonu, Su Yumuşatma Cihazı, Ekonomizer v.b.) tasarlanıp imalatı yapılarak anahtar teslim olarak kurulmaktadır

  • Kazanlarımızın imalatında kullanılan malzemeler menşei ve kalite sertifikalı olarak ana sac aksamlar DIN 17155 malzemeden imal edilmektedir.
  • Kazan borularımız DIN 17175 - 2448 normunda dikişsiz çelik çekme yüksek basınçlı kazan borusudur. Doğalgaz yakabilir ve doğalgaza dönüşebilir. SKOÇ tipte dizayn edilen kazanlarımız yüksek verimlidir. Kazanlar ani buhar kullanımına imkan verecek şekilde büyük buhar hacimli olarak üretilmektedir.
  • Buhar ile su zerreciklerinin sürüklenmesini en aza indirmek için kazan içerisinde su kırıcılar konulmaktadır. Yanma hücresi boyutları çevreyi kirleten zararlı emisyonlara ve Nox oluşumuna meydan vermeyecek ve tam bir yanma gerçekleşecek şekilde dizayn edilmektedir. Sızdırmazlık contaları, kondens giriş, buhar çıkış, yüzey blöfü, kazan blöfü, emniyet ventili flanşları, kazan otomatik seviye kontrolü ve seviye göstergesi montojı için gerekli dikey kollektör, havalık flanşı kapasiteye göre 1 veya 2 özel tasarım temizleme menholü ile techiz edilmiştir.
  • Kalite sistemimizin temelini oluşturan ISO 9001 kalite sistemleri tasarım/geliştirme, üretim, tesis ve hizmet kalite yönetimi modeli seçilmiştir.
  • Kazan izolasyonu isteğinize bağlı olarak galveniz sac, aliminyum gofrajlı sac veya paslanmaz sac olarak yapılmaktadır.

 

Model ISITMA YÜZEYİ BUHAR GÜCÜ
(kg/h)
ISIL KAPASİTE
(Kcal/h)
DUMAN
YOLLARI DİRENCİ (mmSS)
WBKS25 25 1125 630.000 50

Skoç Tip Buhar Kazanı ( 1125 Kg/H ), Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!