İlan No: #00110144
Kategori: Soğuk Oda Kapısı
Marka: Ensa
Model Tipi: E-SOK-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 394 88 81
  • +90 216 394 88 82

Yetkili: Ensa Soğutma

Tuzla / İstanbul / Türkiye


Soğuk Oda Kapısı

Soğuk hava deposu kapıları ısı yalıtımı için soğuk odalarda büyük önem taşır. Soğuk hava depolarında ısı kaybının en çok yaşandığı en riskli bölgedir. Soğuk hava depoları için bu kadar önem taşıdığından imalatının uzman eller tarafından yapılıp ısı köprüleri ve ısı yalıtımının oldukça iyi olması gerekmektedir. Standart ve özel imalat yapılabilmektedir. Kullanım amaçlarına göre farklı tiplerde soğuk oda kapısı mevcuttur.


Menteşeli soğuk oda kapıları Yüzeyleri panel yüzeyleriyle aynı veya istenilen farklı yüzey kaplaması ile üretilmektedir. Kapı kanadı ve kasası;poliüretan dolgudur, ısı köprüleri mevcuttur, yükselen tip menteşelidir. Dışarıdan anahtarla kilitlenebilen ve içeriden kilitli ya da kilitsiz açılabilen acil çıkış kolu mevcuttur. Rezistanslı donmuş muhafaza ve şoklama odaları kapısı ile soğuk muhafaza odaları kapısı üretilmektedir. Rezistanslı kapılarda kullanılan ısıtıcı rezistans; 220 volt beslemeli ve ithaldir. Kapı kanadı üzerindeki EPDM malzemeden dayanıklı ve esnek contanın kasaya bastığı noktada özel kapaklı profil içerisine yerleştirilen rezistans kablosu daha sonra değiştirilmeye olanak sağlar.


Kullanım yerine göre farklı eşik detayları ile imal edilmektedir. İstenildiği durumlarda lastik süpürgeli veya eşikli olarak da üretilir. Kasa birleşim detayı duvar panelleriyle aynı tipte, panele montajlı yada duvara montajlı olarak yapılmaktadır.

 

Sürgülü tip soğuk oda kapıları yüksek kalite ile üretilmektedir ve istenen boyutlarda yapılabilmektedir. Eloksallı Alüminyum Ray Sistemi içten açma kol sistemi ile kullanıcıya büyük avantajlar sağlar. Kapı tamamen açıldığında iç kol sistemi nedeni ile kapı kasası ile sıfır olur ve forklift çarpma ihtimalini minimuma indirir.


Gerek zaman içerisinde aşınan parçaların değiştirilmesindeki kolaylığı gerekse kullanımdaki rahatlığı ile isteğinize cevap verecek kapıdır. Donmuş muhafaza kapılarında 24 volt ile çalışan rezistans teli kapının donarak yapışmasını önler.

Soğuk Oda Kapısı, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!