İlan No: #00087871
Kategori: Solventsiz Laminasyon Makinası
Marka: Tifmak
Model Tipi: Ecostar Extra
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 01.12.2010
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Silivri / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 723 57 00
  • +90 212 723 57 27

Yetkili: Tifmak Makina

Silivri / İstanbul / Türkiye


Solventsiz Laminasyon Makinesi / Tifmak Ecostar Extra

 

Yüksek üretebilirliği olan laminasyon talebine yanıt verebilmek adına bu özelliklere uygun yeni ECOSTAR’ı geliştirdik: genişletilmiş kasnak, bağımsız soğutucular, sarıcı ve çözücüler en yüksek hızda bile durmadan çalışmasını sağlar. Yeni geliştirilmiş konfigürasyon ve tansiyon kontrol sistemi, ecostar’ın 400 mts/min gibi yüksek bir hızda durmadan çalışmasını sağlar. Geliştirilmiş sarıcı ve çözücü üniteleri sayesinde uzun işler problem değil. Ecostar Extra yüzbinlerce metrede durmadan en yüksek hızda çalışabilir.      

        Bağımsız dört ısıtmalı silindirleri, genişletilmiş ve yeniden dizayn edilmiş gövdesi, sarıcı ve çözücüleri, her bobinde otomatik kesme sistemli iki yönlü taretleri ile en zor işlerde bile gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılar. Yeni geliştirilmiş konfigürasyon ve tansiyon kontrol sistemi, ecostar’ın 400 mts/min gibi yüksek bir hızda durmadan çalışmasını sağlar. Geliştirilmiş sarıcı ve çözücü üniteleri sayesinde uzun işler problem değil. Ecostar Extra yüzbinlerce metrede durmadan en yüksek hızda çalışabilir. Bağımsız dört ısıtmalı silindirleri, genişletilmiş ve yeniden dizayn edilmiş gövdesi, sarıcı ve çözücüleri, her bobinde otomatik kesme sistemli iki yönlü taretleri ile en zor işlerde bile gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılar.             

Solventsiz Laminasyon Makinesi / Tifmak Ecostar Extra, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!