İlan No: #00092706
Kategori: Shrink Makinası ve Ekipmanı
Marka: Starlight
Model Tipi: Professional
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 411 87 87
  • +90 216 478 53 53

Yetkili: Serdar Durmaz

Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Starlight Shrink Ambalaj Tabancası

MSK Covertech Group’un ilk ürünlerinden olan STARLIGHT® El Shrink cihazı endüstriyel kullanıcılar için tamamıyla yeni standartlar oluşturmuştur. STARLIGHT® El Shrink cihazı en yüksek talepleri, en ağır çalışma koşullarında dahi karşılar. Bu üst düzey el shrink cihazı PE ambalaj filmini %30 oranında daha hızlı shrinkleme kapasitesine sahiptir.

 Hızlı ve Kolay Shrinkleme
Sadece 997 gr. ağırlık ve ergonomik görüntü STARLIGHT® El Shrink cihazının bazı özelliklerindendir. Bir çok test sonucu ve müşteri tetkikleri bu ürünün işlerliğini yatay ateş başlığı sayesinde sağladığı noktasında birleştiler.

 Paslanmaz Çelik Koruyucu Başlık
Yeni jenerasyon STARLIGHT® El Shrink cihazının paslanmaz çelikten yapılmış koruyucu başlığı sayesinde personel yaralanmaları ve film üzerinde oluşması muhtemel zararlar en aza indirilmiştir. Bu koruyucu başlık sayesinde operasyon esnasında gerçekleşebilecek güvenlik sorunları ortadan kalkmıştır.

Patentli Yanma Sistemi
STARLIGHT® El Shrink cihazı patentli 3 aşamalı Venturi sistemi sayesinde (Avrupa Patent No. 0 460 500) üst düzeyde yüksek ateşleme kalitesine sahiptir. Gaz karışımı ateşlemeden önce 3 farklı aşamada sıkıştırıldığı için klasik Venturi sistemlerine göre gaz çıkışı % 60 oranında azalmaktadır

Starlight Shrink Ambalaj Tabancası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!