İlan No: #00122052
Kategori: Ara Kurutma
Marka: Strex
Model Tipi: C-633 50x70
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Kağıthane / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
2.200 TL
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 224 36 35
  • +90 532 795 79 69
  • +90 212 224 58 71

Yetkili: Süleyman Sirik

Kağıthane / İstanbul / Türkiye


Strex Akıllı Ara Kurutma

STREX Endüstriyel ısı ve İşleme Teknolojileri

STREX ; otomatik baskı makineleri için tasarlanmış , tamamıyla taşınabilir ara kurutma sistemleri üretir . Üçbölümden oluşan sistemkolay anlaşılabilir tüekçe panel sayesinde dijital opsiyonel ısı kontrol ekranı yardımı ile istenildiginde ayrı ayrı çalışabilen üçbölümden oluşan güçlü bir infrared panele sahiptir , kurutma ısısını ve sürecini üç ayrı bölümde kontrol imkanı sunar . operasyon gösterge ışığı , sıcaklık alarmı , dış etkilerden ve tinerden etkilenmeyen dayadıklı leksanı, Instant-on teknolojisi sayesinde cihanz boşta olduğu zaman pasif duruma geçerek size enerji tasarrufu sağlar. Dayanıklı devreler ve ısının dışa vurumunu en aza indirgeyen, güçlü fanları sayesinde ısının hem hermetik, hem de infrared olarak homojen bir şekilde zemine ulaşmasını sağlar. %100 alüminyum hafif gövde sayesinde hem kolay taşınır, hem de ahtapotunuzun Pnömatik aksamını yormayan bir tasarıma sahiptir.

                             STREX Endüstriyel Isı ve İşletme Teknolojisi
Güçlü infrared ısıtıcıları ve özel alaşımlı reflektörlü ısı paneli sayesinde piyasada en çok tercih edilen akıllı ara kurutucudur. Standart olarak üzerine monte edilmiş olan lastik tabanlı akrobat ayakları sayesinde oluşabilecek herhangi bir kaçak akımın kendine ve diğer cihazlara zarar vermesini engelleyecek tasarıma sahiptir .
STREX Endüstriyel Isı ve İşleme Teknolojileri
daima size en iyi ve kolay anlaşılır kullanışlı cihazlar üretir.

Strex Akıllı Ara Kurutma , Sıfır ( Yeni ) Satılık 2.200 TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!