STR Teknik - Kimdir

Elektrostatik Boyama Cikazları ve Ekipmanları İmalatı

Şirket Profili

STR Teknik Makina Ltd. Şti. 2005 yılında İstanbul’da kurulmuş olup Elektrostatik Toz Boya Ekipmanları, Toz Emaye Ekipmanları ve Komple Toz ve Emaye Boyama Sistemleri üreticisidir. Firmamız, ürünlerini “Strong3000” tescilli markasıyla üretmektedir.

Kısa bir süre önce kurulmuş olmasına rağmen uzman kadrosu, yüksek kalitesi ve uygun fiyatları ile kullanıcıların tercihi haline gelmiştir.

Özel tasarımı ve yüksek kalite güvencesiyle üretilen toz ve emaye boya cihazlarımız uygulayıcıların her türlü ihtiyacına en iyi çözümü sunmaktadır.

Ayrıca, ergonomik tasarımı ve yüksek verimi müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sistemin verimli bir şekilde çalışması için gerekli olan elektrik ve pnömatik donanımları barındıran elektro-pnömatik kumanda kutusu özel panel dizaynı ve kolay kullanım özellikleri sayesinde kullanıcılara rahat ve arızasız çalışma sistemi sunmaktadır.

Tabanca voltajı, türbülans havası ve enjektör havaları ile cihaz üzerinden ayarlanır. Cihaz sağlam ve estetik bir konsül üzerine oturtulmuştur. Hava giriş regülatörü ve depo kaynatma regilatörü konsül üzerinde bulunur.

STR Teknik Makina Ltd. Şti. tüm ürünlerinin 2 yıl süre içerisinde (kullanıcı hatalarına karşı) arızasız çalışmasını garanti etmektedir.

Müşteri memnuniyetini temel ilkesi haline getiren firmamız, bayileri aracılığı ile Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde satış ve servis hizmeti vermektedir.
Türkiye’de pazar payının büyük bir bölümüne sahip olan firmamız Dünya çapında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 Misyonumuz

Elektrostatik toz boyama ve toz emaye sistemlerine, flok ve tribo sistemlerine uzman kadromuzla mühendislik yaklaşımlarını kullanarak güvenilir ve kaliteli çözümler geliştirmek ve müşterilerimize en uygun donanım ve hizmeti sunarak küresel rekabet gücü kazanmalarına katkıda bulunmak.

 Vizyonumuz

Yüksek kaliteli, müşteri ihtiyaçlarına duyarlı, güvenilir ve toplam üretim maliyetini en aza indirecek donanım ve sistemleri AR-GE çalışmalarıyla geliştirerek ulusal endüstrinin ilk tercihi olan ve uluslararası rekabet ortamında kabul gören özgün bir şirket olmak.