İlan No: #00081491
Kategori: Susam Eleme Makinası
Marka: Gürmaksan
Model Tipi: GMS 500
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Akşehir / Konya / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Gürmaksan Makina

Akşehir / Konya / Türkiye


Susam Eleme Makinası / Gürmaksan Gms 500

Makina üç katlıdır.Ham madde deposundan ayar kapağı açılır ve ham madde birinci eleme katında hammadden büyük cisimler ayrılır.Hammadde ikinci eleme katında toz, kepek ve hammaddeden ufak cisimler alınır. Makinada üç adet boşaltma kapağı vardır. Birinci kapaktan hammadden büyük cisimler ikinci kapaktan hammadde üçüncü kapaktan hammadden küçük cisimler kepek ve toz alınır. 

Makinadaki elekler değiştirilebilir olduğundan çok çeşitli maddeler elenebilir. Elenecek maddeye uygun elekler makinanın elek sabitleme civataları sökülerek kolayca çıkar ve değişik kalıplardaki elekler kolayca takılır.Makinada iki adet vibra motor vardır. Bu motorlar titreşim sağlamaktadır. motor vibrasyon ağırlıkları ayarlanabilmektedir.Makina eleme kapasitesi mamül çeşitlerine göre saatte ortalama 500kg dır.

Makina eleklerinin tıkanmaması için elekler çift kat olup elek aralarından plastik toplar mevcuttur.Bu toplar titreşim yaparken eleğe vurduğu için deliklerin tıkanmasını önlemektedir. Makina gıdaya uygun boyalı saçtan üretilmiştir.

KAPASİTE 500Kg / 1 Saat
BOYUTLAR 250cm *100cm
GÜÇ ÜNİTESİ 2.2 Kw + 2.2 Kw Vibra Motor
AĞIRLIK VE YÜKSEKLİK 400 KG  240 cm
VİBRA MOTOR DEVRİ 900

Susam Eleme Makinası / Gürmaksan Gms 500, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!