Süt Sağma Makinaları

kategorisinde 212 adet ürün
Süt Sağma Makinası 2 İnek sağım kapasiteli
Koyun ve Keçi İçin Süt Sağma Makinası - saatte 10-12 keçi sağım
Keçi Sağım Makinası (Dörtlü)
8 Li Mobil İnek Süt Sağım Ünitesi
6 lı Mobil İnek Süt Sağım Ünitesi
Çiftli Süt Sağım Makinası
Mobil İnek Süt Sağım Ünitesi 4 Lü
Mobil Keçi Süt Sağım Ünitesi 4 Lü
Süt Sağma Makinesi Yarı Sabit Tüm Modellerde Uygulanabilir
Keçi Sağım Makinesi 4 Keçi Sağım Kapasiteli Çift Güğüm
Koyun Sağım Makinesi 4 Koyun Sağım Kapasiteli Çift Güğüm
İnek Ve Keçi Sağım Makinesi İkisi Bir Arada Krom Çelik Güğüminek Ve Keç
İnek Ve Koyun Sağım Makinesi İkisi Bir Arada Krom Çelik Güğüm
Keçi Sağım Makinesi 4 Keçi Sağım Kapasiteli Çift Güğüm Çelik
Koyun Sağma Makinesi 4 Koyun Sağma Kapasiteli Çif Güğüm Çelik
Mobil İnek Süt Sağım Ünitesi 2 Li
Keçi Sağım Makinesi 4 Keçi Sağım Kapasiteli
Koyun Sağım Makinesi 4 Koyun Sağım Kapasiteli
Toplam 11 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Süt Sağma Makinaları Firmaları Tümü

Süt sağma makinesi tasarımı ve işlevi, meme başlığına veya bezine zarar vermeden sütü hızlı ve etkin bir şekilde çıkarmak için ve mastitise neden olabilecek patojen mikroorganizmaları iletmek için minimum riskle sağma yapılması açısından kritik önem taşır. Mastitis oluşturan organizmaların memeye girmelerinin tek yolu kanal kanalı içindir. Bu, sütün sütten ayrıldığı yoldur, bu nedenle, süt kanalının potansiyel meme içi enfeksiyona duyarlı olduğu sütü çıkarmak için çizgi kanalının açıldığı her zaman.

Önerilen sağım sürecinin büyük bir kısmı doğrudan veya dolaylı olarak mastitin kontrol altına alınması ve önlenmesi ile ilgilidir. Emzik ile makina arasındaki fiziksel ve fonksiyonel arayüz, sağımın sonucu olarak salgı içi enfeksiyonu en aza indirmek için dikkatle tasarlanmıştır. Sağım makinesi sadece mastitis vakalarının% 5-10'unu oluştursa da, doğru sağım makinesi işlevi zamanla korunmalıdır. Yanlış vakum veya pulsatör ayarları veya yıpranmış meme başı astarları, sağım makinesinin meme içi enfeksiyona katkıda rolünü artırabilir.

Makinede, ineklerin emzikleriyle temas eden ve sütü çıkaran, süt havuzunun dört biberondan çıkarıldığı yerde toplandığı bir tırnak , emzik bardaklarınavakum sağlayan vakum tüpleri ve sütü sütten uzaklaştıran süt tüpü içeren bir biber porsiyonu bulunmaktadır. Makine için bir vakum kaynağı ve vakumun açma-kapama döngüsünü düzenleyen bir pulsatör. Birçok süt sağım makinesi bugün, sağım tamamlandığında makineyi inekten çıkaran otomatik kalkış (ATO veya detacher) aygıtı vardır. Ek olarak, Birçok sağım makinesi sistemi, hem makineyi düzenleyen hem de sağma işlemi sırasında inek ve sütüyle ilgili veri üreten bir bilgisayar sistemiyle bağlantılıdır. Aşağıdaki açıklama, Süt sağım makinesi bileşenlerinin genel bir görünümünü vermektedir.

Süt Sağma Makinaları Fiyat ve çeşitleri ile sıfır, ikinci el, imalattan, tedarikçiden ilanlar. Satılık tüm marka ve modeller Süt Sağma Makinaları burada.