Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle iş makinaları başlığı altındaki Temizleme Makinaları kategorisinde.

Temizleme Makinaları

kategorisinde 798 adet ürün
Aqua Wash Es ( Reçineli Eko Sistem) Dış Cephe Temizleme Makinası
Seyyar Sahil Kumsal Temizleme Makinası
Kat Temizlik Makinasi
Koltuk Yıkama Makinası Venüs Makina VM 120 KYM
Kat Temizlik Arabası / Numatic Nsx-420
Temizlik Kat Arabası Numatic NC 3000AT
Profesyonel Moplama Sistemi
Elektrikli Zemin Yıkama Makinası / Numatic Tt4550s
Dikey Pres Profesyonel Kat Temizlik Arabası
Baca Temizleme Makinası Oskar BT-360
Mop Sopası
Çift Kovalı Mop Sistemi
Çöp Toplama Arabası
Zemin Temizleme Makinesi
Tekerlekli Kat Arabası / Numatic Nkl17/Ff
Temizlik Kat Arabası Numatic NC 4000AT
Profesyonel Kat Temizlik Arabası Numatic VCN1904 Safe-Close
Toplam 40 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Temizleme Makinaları Firmaları Tümü

Farklı alanların temizliğinde kullanılan çeşitli temizleme makinaları bulunmaktadır. Endüstriyel amaçlı geniş alanların temizliğinde de kullanılan bu tip temizleme makinaları farklı çeşitlerde üretilmektedir. Endüstriyel temizleme makinaları, mop makinası, sahil temizlik makinası, süpürme ve vakum makineleri, temizleme ekipmanları, temizlik hizmetleri, temizlik kağıdı, yapı ve bina temizleme, diğer temizleme ekipman gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır. Sıfır ya da ikinci el 780’e yakın temizleme makinasına bu sayfadan ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin değişik illerinden farklı tedarikçilerle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. 2S Makina, Ademsan, Amsterdam, Aqua Wash, Aqua-Mac, Aser Makina, Cleancare, Columbus, Comac, Dulevo, Durclean, Fimap, Gardiner, Goodway ve daha pek çok sektörün öncü firmasının makinalarını inceleyebilirsiniz.

Temizleme Makinaları tüm çeşitleri, fiyatları ve tüm teknik detaylar sıfır ve 2. el Temizleme Makinaları ilanlar imalattan bayiden tedarikçiden ürünler