Terazili Ambalaj Dolum Makinası kategorisi

  aramanızda 77 adet ilan bulundu
Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Terazili Ambalaj Dolum Makinası Popüler Ürünler

Terazili Dolum Makinası

Terazili dolum makinası her türlü gıda ürünleri, kuruyemiş, un, çekirdek, leblebi, fındık, çikolata drajeleri, tartılabilir granül ürünler gibi ürünleri tartarak paketlemeye yarayan makinalardır. Terazili dolum makinası otomatik besleme sistemleriyle isteğe bağlı tartım kefelerin sayılarıyla orantılı hızlı tartımlı paketlemeler yapar. Tartım kefeleri 8 ile 24 arasında değişkenlikler gösterir. Kefelerin sayıları arttıkça terazili paketleme makinası verimliliğide artar. Terazili dolum makinası üretimlerini hızlı ve kaliteli olmasını isteyen firmalar için en uygun tartımlı paketleme yapar. Tartılı terazili dolum makinası bünyelerinde load cell denilen yük algılayıcısı ve dolumu yapılacak ürünü titreterek boşaltan vibrasyon yani titreşim sistemine sahiptir. Vibrasyonu sistemler taneli ürünlerin tartılarak paketlenmesinde önemlidir çünkü hassas bir ayarı vardır. 

Bir kuruyemişçinin terazisinin üzerindeki kese kağıdına elindeki küreği titreterek ya da sallayarak çekirdek doldurma işlemine benzeyen bir sistemi vardır. Dolum hızı dakika/kg olarak hesaplanır ve terazili dolum makinası fiyat değişikliği bu kısımda gösterir. Hassasiyet oranı da yine makinadan makinaya değişkenlik gösterir. Fazla yer kaplamaması, üretim hızını arttırması ve taneli ürünleri doldurabilmesi sebebiyle terazili dolum makinası çoğu üreticinin ilk tercihi olmuştur. Paslanmaz malzemeden üretildiklerinden gıda dolum uygulamasında kullanılırlar. Paslanmaz malzemeler gıda sektöründe önemlidir.

Titreşim hızı, istenilen dolum gramı, ekrandan kolayca ayarlanabilir. Sayısal göstergesinden dolum adedini izleyebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik terazili dolum makinası bulmak satıcısıyla iletişim kurmak ve incelemek için sitemizi ziyaret edin. Terazili dolum makinası çeşitli modelleri ile sayfamızda sizleri bekliyor. İhtiyacınıza en uygun terazili dolum makinası tespit etmek ve satıcısıyla iletişim kurup bilgi almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. Terazili dolum makinası seçenekleri ve detaylı ilanları fiyat seçenekleri ile burada. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle dolum makinası başlığı altındaki Terazili Dolum Makinası kategorisinde.