İlan No: #00121920
Kategori: Santrifüj ( Medkal )
Marka: Thermo Scientific
Model Tipi: Heraeus Fresco
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Amerika
Teslim Durumu: 3 Gün
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Çankaya / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İncekaralar Tıbbi Cihazlar

Çankaya / Ankara / Türkiye


Thermo Scientific Heraeus Fresco Mikrosantrifüj Cihazı

Thermo Scientific Heraeus Fresco

Mikrosantrifüj Cihazı

Modern tasarımı, ürün kalitesi ile çok konuşulacak ve dikkatleri üzerine toplayacak iki yeni modelin 17,000 xg ve 21,000 xg olmak üzere iki farklı ayırma gücü seçenekleri bulunuyor. Soğutmalı Heraeus Fresco ve ventilasyonlu modelinin her ikisi de son derece güvenli ve rahat kullanım özellikleri ile kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Yüksek hız ve kusursuz ayrıştırma kapasitesi sağlayan Heraeus Fresco rutin numune hazırlama işlemlerinizi hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Sezgisel kontrol özellikleri ve uygun rotor seçenekleri ile öne çıkan Heraeus Fresco; genetik bozuklukların moleküler tanı ve araştırmaları, DNA ve RNA gibi nükleik asitlerin izolasyonu, protein izolasyonu gibi mikro hacim protokollerini desteklemektedir. Biyolojik kontaminasyonu engelleyen ve güvenlik sağlayan yeni “clickseal” kapakları ile CAMR tarafından sertifikalandırılmıştır.

Thermo Scientific Heraeus Fresco mikrosantrifüjler mikro-hacimli numuneleriniz için hızlı çalışma imkanı sağlar. 17,000 ya da 21,000 xg  ayırma gücü ve geniş sıradışı rotor seçenekleri ile hız ve kullanım bakımından çok basitten çok karmaşığa kadar uygulamalarınızda çok yönlülük sağlar. Çabuk hızlanma ve frenleme zamanı ile (yaklaşık 12 saniye) daha çok örneği daha kısa sürede çalışma imkanı sunar.

Heraeus Fresco, bütün tiplerdeki mikro hacimli tüpler ile çalışabilecek yüksek-kapasiteli rotor seçeneklerine sahiptir. 24 gözlü rotor ile miniprep tüplerinin yanı sıra 1,5 mL’den 2 mL’ye kadar tüm tüpler için kullanılabilir. Mikrosantrifüjler için bir ilk olan yeni 18 gözlü çift – sıralı dual  rotor ile 2 mL ve 0.5 mL tüpler için adaptör takıp çıkartma ihtiyacını ortadan kaldırırır. Yüksek kapasiteli özel rotorlar 0.5 mL mikrotüpler, 0.2 mL PCR tüpleri ve hematokrit kapiller tüpler için uygundur. Ayrıca özel çalışmalara yönelik 8 x 8 ve 4 x 8 PCR rotorları bulunmaktadır.

Thermo Scientific Heraeus Fresco mikrosantrifüjler laboratuvar çalışmalarında kolay ve güvenli kullanım olanakları sunmaktadır.

  • Benzersiz “ClickSeal” biyolojik kontaminasyonu engelleyen rotor kapağı ile güvenlik ve kullanım kolaylığı
  • 24 x 1.5/2 mL tüpler ve 8 x 8 PCR stripleri tutma kapasitesi ve çalışırken örnek yükleme imkanı
  • Otoklav ve temizlemeye izin veren yüksek dirençli rotor maddesi sayesinde kontaminasyon riski taşımadan çalışma olanağı
  • Sezgisel kontroller ve kolay okunabilen göstergeler ile çalışmaların ve çalışma ayarlarının kolaylıkla yapılabilmesi
  • Hızın rcf ve rpm cinsinden okunabilmesi
  • Şık modern tasarımı ve hafif olması sayesinde fazla yer kaplamadan laboratuvarınıza yerleştirme olanağı
  • Kolay temizlik ve bakım 

Thermo Scientific Heraeus Fresco Mikrosantrifüj Cihazı , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!