İlan No: #00099352
Kategori: Toz Emaye Kabini
Marka: İstanbul Elektrostatik
Model Tipi: İ-TEK-001
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 10.03.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 398 66 88
  • +90 532 727 70 32
  • +90 216 398 75 45

Yetkili: İstanbul Elektrostatik

Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye


Toz Emaye Kabini / İstanbul Elektrostatik İ-Tek-001

TOZ EMAYE KABİNİ

3


 

Yapı malzemesi 1,5mm dışı elektrostatik toz boya kaplı galvanizli sacdan ya da komple paslanmaz çelik malzemeden imal edilmektedir. Kabin üzerinde radyal tipte vantilatör, otomatik ve manuel boya uygulaması için tabanca aralıkları, kapalı devre aydınlatma sistemi, kumanda panosu ve emaye tozlarının geri kazanılması için sistem bulunmaktadır. Otomatik kabinlere havai konveyör hattı da akuple edilmiştir.
İmalat şekline göre, firmamız iki ayrı tipte emaye kabini üretimi yapmaktadır.
Filtreli ve bunkerli sistem kabinlerin tabanı emaye tozlarının toplanabilmesi ve buradan geri kazanma sistemi sayesinde sisteme geri verilmesi için eğimlidir. Bunkerlerin her birinin tabanında akışkan yatak uygulanarak emaye tozları özel enjektörler vasıtası ile sisteme geri aktarılır. Kabin tabanına dökülen emaye tozlarının kendi ağırlığı ile bunkerlerde toplanabilmesi için, uygun eğimde ve uygun sayıda bunker bulunmaktadır. Filtre grubunun altı da eğimli ve bunkerli yapılmuştır.
Diğer sistem olan Siklonlu sistem kabinlerde ise, paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş ve emaye tozlarının merkezkaç kuvvet sayesinde çöktürüldüğü siklon ve arkasında filtre grubu bulunmaktadır. Burada çökelmeyen ince tozlar fan emişi sayesinde arka filtre sistemine gelerek burada tutulmaktadır. Bu kabinlerin tabanı, emaye tozlarının birikmemesi için V şeklinde eğimlidir.
Her iki kabin sisteminde bulunan filtre gruplarında, uygun sayıda toz emaye için üretilmiş polyester ya da uzun ömürlü sinterli filtreler kullanılmaktadır.

Toz Emaye Kabini / İstanbul Elektrostatik İ-Tek-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık Toz Emaye Kabini / İstanbul Elektrostatik İ-Tek-001, İstanbul Elektrostatik İ-TEK-001 0 TL Fiyat'la
Satıcının Diğer İlanları Tümünü Göster