Türkmak Makine

Yaklaşık 30 yıldır pastacılık, tatlıcılık ve unlu mamuller sektörünün de bulunan Gıda makinem yenilenen yüzüyle, dinamik kadrosu ve yurt dışı partnerleri ile Türkiye pazarında, müşteri ihtiyaçlarına göre proses, paketleme çözümleri, otomatik üretim hatları konularında hizmet vermektedir.

Yarı Otomatik Kronet Makinesi - Türkmak Gıda Makine Yarı Otomatik Kronet Makinesi - Türkmak Gıda Makine
053
Firma Ünvanı : Türkmak Makine San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Perakende Satış Satiş Sonrası Hizmet
Firma Kısa Bilgi : Yaklaşık 30 yıldır pastacılık, tatlıcılık ve unlu mamuller sektörünün de bulunan Gıda makinem yenilenen yüzüyle, dinamik kadrosu ve yurt dışı partnerleri ile Türkiye pazarında, müşteri ihtiyaçlarına göre proses, paketleme çözümleri, otomatik üretim hatları konularında hizmet vermektedir.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 1991
Sermaye : 0-100.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 25.000 Tl Arası

Türkmak Makine Kısa Açıklama

Türkmak Makine pastacılık, tatlıcılık ve unlu mamulleri sektöründe 30 yıllık deneyime sahip olan ‘Gıda Makinem’ Türkiye’de ve yurt dışında bir dünya markası olmak için çalışmaktadır. Türkmak Makine firmamız bünyesinde Unlu Gıda Makinaları, Makarna, Dolgu Hamur, Kuru Pasta Makineleri; Cips Hattı(Parmak Patetes); Endüstriyel Mutfak Ekipmanları; Külah-Kornet, Waffle ve Karıştırıcı Makineleri yer almaktadır. Ayrıca özel ve proje bazlı (Yarı otomatik düşük kapasitelilerden tam otomatik hatlara kadar) anahtar teslim çalışılmaktadır.

Türkmak Makine yurt içi ve yurt dışında sektöründe lider olan çözüm ortakları ve yabancı firmaların Türkiye temsilcilikleriyle birlikte çalışan ‘Gıda Makinem’ sektördeki küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların yatırım ihtiyaçlarına yönelik ‘Proje, Makina-Ekipman Satış, Teknik Servis ve Yedek Parça’ teminini sağlamaktadır.