İlan No: #00099737
Kategori: Islak-Kuru Vakum Süpürge
Marka: Goodway
Model Tipi: VAC-3A
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Denizli / Denizli / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 258 371 50 55
  • +90 258 371 00 55

Yetkili: Goodway Makine

Denizli / Denizli / Türkiye


Üç Motorlu Sanayi Ve Endüstriyel Tip Vakum Cihazı / Goodway Vac-3a

GOOD-WAY (U.S.A.) VAC-3A MODEL SANAYİ VE ENDÜSTRİYEL TİP VAKUM CİHAZI (SÜPÜRGE)

Good-Way VAC-3A Model çok yönlü elektrik süpürgesi, maksimum su kaldırma ve yüksek hava emiş gücü sayesinde temizlikle ilgili işlerin çok zor olanları için ideal yapıya sahiptir. En son teknolojik yapısıyla, uzun yıllar verimli ve güvenilir çalışma özelliğine sahiptir. Üç kuvvetli motoru ve üstün emiş gücüyle, ihtiyacınız olabilecek tüm sulu- sıvı maddelerin emilmesinde veya katı artıkların toplanmasında mükemmel temizleme gücüne sahiptir.

Teknik Özellikleri :

Motor Gücü : Toplam Üç motor 4 H.p. (3 kW.), 220 V., 13,5 A. , (Üç motor, her bir motor 1.1/3 Hp. (1 kW.)* 3 = 4 H.p. (3 k.W.)
Üç adet kuvvetli emiş gücüne sahip, ağır işlere karşı elverişli by-pass tip motora sahiptir. Motorlar süper soğutma sistemi sayesinde non-stop, aralıksız emiş yapabilmektedir.

Emiş Haznesi Kapasitesi : 15 Galon (57 litre) olup isteğe bağlı olarak ,114 veya 208 litre kapasiteli modelleride mevcuttur. Tamamı paslanmaz çelik olup, her temizliğe uygundur.

Statik Su Emme Derinliği : 2.1 metre (Vakumlayıp emiş haznesi içersinde toplamaktadır.)

Emiş Gücü (Hava Geçişi) : 270 CFM (7.6 m3/dakika)'dır. VAC-3A Endüstriyel Tip Süpürge ıslak ve kuru temizleme özelliğine sahip olup Sulu-sıvı maddelerin emişi ve taşmaları önlemek için, otomatik su kesicisi bulunmaktadır.
Süpürgenin tamamı Cr-Ni paslanmaz çelik olup darbeye ve dış etkilere karşı dayanıklıdır.
Üç katlı değişebilir filtre sistemi; dışta dakron bez geçmeli filtre, ortada polipropilen torba filtre ve içte sudan koruyucu polipropilen kapalı filtreden oluşmaktadır.
Süpürge her yöne hareketli, dört tekerlekli, elle sökülebilir tip taşıyıcı arabaya sahiptir.
VAC-3A Endüstriyel / Sanayi Tipi Çok yönlü Elektrik Süpürgesi , 1.5" (38mm.) veya 2" (51mm.) çapındaki hortumları ve çok zengin temizleme ekipmanlarıyla birlikte her türlü zemin, duvar ve yerin temizliği (yüksek, dar, girintili, çıkıntılı, engebeli, pürüzlü vb. gibi) hiç zorlanmadan rahatça yapılabilmektedir.

Başlıca Kullanım Alanları :
- Kazanların bakımında
- Kırıntı ve döküntülerin kaldırılmasında,
- Sulu ve sıvı maddelerin emilmesinde,

Üç Motorlu Sanayi Ve Endüstriyel Tip Vakum Cihazı / Goodway Vac-3a, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!