İlan No: #00098956
Kategori: Üzüm Hasat Makinası
Marka: New Holand
Model Tipi: VX 7090
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 12.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Acıpayam / Denizli / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Demo Firma

Fatih / İstanbul / Türkiye


Üzüm Hasat Makinesi New Holand VX 7090

Konforlu Kabin...

Çok fonksiyonlu kumanda kolu operatör koltuğunun sağ tarafına yerleştirilmiştir. Bu çok fonksiyonlu kumanda kolu yardımı ile hasat başlığı ayarları ,yükseklik ayarları gibi bütün gerekli ayarları kontrol etmek mümkün...

Ayrıca NH Kendi Yürür Üzüm Hasat Makinelerine bağlanabilen farklı amaçlara yönelik ataçmanlarda 8 ön-hazırlamalı programlama sistemlerinden biri seçilerek kullanılabilir.

Operatör koltuğu ve kumanda konsolu ile birlikte hareket ederek operatörün daha efektif çalışmasına olanak sağlar.Ayrıca kabinin arka tarafında açılabilir pencere mevcuttur. Park freni operatörün sol tarafına yerleştirilmiştir.

Sahip olduğu geniş görüş açısı ile yüksek çalışma performansı.
Kabin, standart olarak ısıtma sistemi ve klima ile donatılarak operatöre her koşulda rahat çalışma imkanı sağlar.  

Kontrol Paneli

Kabinin sağ tarafına yerleştirilmiş ve kullanımı son derece kolay olan kontrol paneli sayesinde operatör makine ilgili bütün ayarlamaları ve kontrolleri son derece kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir. Kontrol paneli üzerindeki uyarı ışıkları yardımı ile operatör çalışma esnasında anında müdahale ederek başarılı bir hasat işleminin devam etmesini sağlar.


Cruise Kontrol
 
Kumanda konsoluna entegre Cruise Kontrol Sistemi sayesinde operatör,  aynı anda ilerleme hızını programlayıp kontrol edebilir. Cruise Kontrol sistemi 3 kısımdan oluşmuştur.
Çok fonksiyonlu kumanda kolu, İlerleme hızını kesin olarak tespit edip,düzenleyen sensör, Cruise Control kontrol tuşları
Gece Çalışabilme İmkanı
 
Hasat işleminin gece yapılabilmesi özellikle üzüm hasatında çok önemlidir. Çünkü, üzüm - zeytin taneleri düşük sıcaklıkta daha sert dış yapıya sahip  olduklarından dolayı hasat işleminin kalitesi artmaktadır. New Holland Kendi Yürür Üzüm Hasat Makineleri her modelinde size bu imkanı sunmaktadır. 

Motor ve Aktarma Organları
 
New Holland marka
6 silindir/Turbo intercooler
6,75 l,
175 HP,
Tier III,
Yakı Tankı Kapasitesi 260  l,


NH VX Serisine   yerleştirilen geliştirilmiş kaymayı engelleyen hidrostatik transmisyon sistemi sayesinde zorlu çalışma koşullarında bile yüksek performans.
90°’lik dümenleme açısı ile zor sıra sonu dönüşlerde yüksek manevra kabiliyeti.
 

Hasat Sistemi

Hasat sisteminde bulunan sallayıcı kollar zeytin ağacına herhangi bir zarar vermeden, herhangi bir darbe uygulamadan sadece ağacı sallamak usülü ile zeytin tanelerinin dalından kopmasını sağlar.
 
Sallayıcı Kollar Arası Mesafe Ayarı

Sallayıcı kollar arası mesafe hızlı bir şekilde asmanın durumuna göre elektrik kontrollü olarak ayarlanır. Zeytin ağacının sahip olduğu yaprak hacminin çeşitliliği, hasat ve temizleme etkinliğine etki etmektedir. Bu sebeple asmanın genişliğine göre sallayıcı kollar arası mesafe ayarlanır.Bu sistem operatör tarafından kabinden kontrol edilir.

Özellikle son yıllarda dünyada yükselen bir akım olan zeytinyağı nedeni ile yoğun zeytin yetiştiriciliğinin ülkemizde de gelişmesi neticesinde NH Kendi Yürür Zeytin Hasat Makinesini siz çiftçilerimizin hizmetine sunmaktan mutluyuz. Kendi Yürür ürün gammına eklediğimiz bu makina, üzerine takılan zeytin toplama kiti ile 4x1,5 ; 5x2 gibi dikim şekilleri olan ve toplam ağaç yüksekliği 4-4,5 metreye kadar olan yoğun zeytin yetiştiriciliğine uygun çeşitlerin hasat işleminde son derece başarılı bir makinedir.

İletim sistemi
  • XXL Sepetler (50 %daha fazla kapasite),
  • ihtiyaç durumunda sepetleri ters yönde döndürebilme imkanı,
  •  Sepetlerin sağlam bağlantı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanımı

Konveyor sistemi

Yeni Konveyör Sayesinde,
Minimum bakım , Minimum yığılma, Hızlı Temizleme sağlanırken , yıkama modunda konveyör ters yönde otomatik olarak döndürülerek yığılmalar engellenir.
Taşıyıcı Sepetler


Konveyor


Temizleme ve Boşaltma Sistemi  

VX 7090 modelinde 2 üst , 2 alt toplam 4adet fan ile yüksek temizleme kapasitesine sahiptir.  

Ayrıca ,birbirinden bağımsız olarak kabinden kontrol edilebilen 2 adet paslanmaz çelik deposu   ile kolay ve hızlı boşaltma sağlar.

Özel Ayrıştırma Sistemi (İsteğe bağlı Özellik),
 
Bu sistem New Holland Braud tarafından, yabancı maddeleri ayırma ve daha temiz bir ürün elde amacı ile geliştirilmiş patentli bir sistemdir. 

Ayırma sisteminin üzerine gelen üzüm taneleri , ayırma sisteminin üzerinde bulunan deliklerden aşağıda bulunan depoya düşemediğinde , arka tarafta bulunan özel parmaklar üzüm tanelerinin bu deliklerden depoya düşmesini sağlar. Salkım ve çerçöpten temizlenmiş son derece temiz bir ürün böylece elde edilmiş olur. Ayrıca daha sonradan herhangi bir temizleme işlemine gerek duymadan üzümler amaca yönelik kullanılabilir.


TV (Vineyard Technical Institut) tarafından yapılan tarla denemeleri sonucu destemmer-seperatorun temizleme performansının fabrikalarda yapılan ayrıştıma işleminden daha fazla olduğu tespit edilmiştir.


 

Ön Ataçman Bağlantı Kolu (İsteğe bağlı özellik) 

Bu özellik sayesinde ön budama , düzeltme işlemi gibi işlemlerde kullanılan ekipmanların kullanımı ve bağlantısı son derece hızlı ve kolaydır. Boom ile ilgili herşey tamamen ayarlanabilmekte ve Boom kabinde bulunan çok fonksiyonlu kumanda kolu yardımı ile kullanılabilmektedir.Çok Amaçlı Kullanım,

NH VX Serisi Kendi Yürür  Zeytin - Üzüm Hasat Makineleri çok amaçlı kullanıma uygundur. İlaçlama,budama,yaprak alma,gübreleme gibi bir çok işlem uygun ataçmanlar bağlanarak kolaylıkla yapılabilir.

Üzüm Hasat Makinesi New Holand VX 7090, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!