Yarı Otomatik Sıvı Dolum Makinası 1500 Ml

İlan No: #00121716 510
4.250 TL Adet
KDV
DAHİL
Kategori: Yarı Otomatik Sıvı Dolum Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: G1WY1500
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Çin
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı

Yarı Otomatik Sıvı Dolum Makinası 1500 Ml

Renas Makina Yarı Otomatik Sıvı Dolum Makinası

Makinamız ile her türlü sıvı ve az yoğun kıvamdaki ürünü doldurabilirsiniz. Makinamız çok az yer kaplar ve stoğumuzda sürekli bulunmaktadır. Makinanın tüm yüzeyi sus304(isteğe bağlı olarak sus316) paslanmaz çelikten üretilmiş olup, temizliği çok kolaydır. Ayrıca doldurduğunuz ürüne temas eden yüzeylerin bağlantı noktalarında bulunan flanşlı ferrule sistemi sayesinde, ürüne temas eden yüzeye kolaylıkla ulaşarak temizlik yapabilirsiniz.

Piston ve bağlantı aksamında kullanılan conta ve oring gibi aksamlar anti bakteriyel silikon malzemeden üretildiği için GMP ve Gıda Güvenliği Mevzuatına uygundur.

flansli ferrule ve antibakteriyel silikon conta

acil durum butonu

Makinamız üzerinde bulunan emniyet siviçleri, acil durum butonu ve hava kesme valfi sayesinde, 6331 sayılı iş güvenliği yasasına uygun bir makinadır. Ayrıca makinamızda topraklama sistemi ve makine emniyeti için dahili şartlandırıcı bulunmaktadır, bu sayede, hava tesisatınızda oluşabilecek su ve yağ kaçakları için makineniz koruma altındadır

Makinamız sağlam elektro-pnömatik sistemi sayesinde emsallerine göre daha hassas dozajlama yaparak üretim firelerinizi minimuma düşürür. Ucunda bulunan damlamayı engelleyici nozul sistemi sayesinde, dolum aralıklarında damlama yaparak ambalajınızı kirletmez.

 

 

damlatmayan dolum nozulu

Makinamız İle Doldurabileceğiniz Ürünlerden Bazıları:

İçme Suyu, Meyve Suyu, Limonata, Sporcu İçecekleri, Enerji İçecekleri, Turşu Suyu, Şalgam Suyu, Süt, Ayran, Sirke, Ayçiçek Yağı, Bitkisel Yağlar, Şampuan, Saç Bakım Yağı, Masaj Yağı, Bal, Pekmez, Dondurma, Nar Ekşisi, Krem, Cilt Maskesi doldurulabilir.

 

Tip: Yarı Otomatik  Yoğun Akışkan Ürün Dolum Makinası
Model: G1WY1500
Çalışma Aralığı 200 - 1500 ml
Kapasite 5 - 15 Adet / Dakika
Dolum Hassasiyeti ±%1
Giriş Voltajı 220V AC
Güç Tüketimi 0,5 Kw
Hava basıncı 0,4 - 0,6 MPa (4 - 6 Bar)
Ölçüler 115 x 49,5 x 44 cm
Ağırlık 21 Kg
Çalışma Şekli  Pedallı yada Otomatik 
Metaryel Paslanmaz Çelik

Yarı Otomatik Sıvı Dolum Makinası 1500 Ml, Sıfır ( Yeni ) Satılık 4.250 Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu