6 m3 Yatay Yem Karma Makinası

Tutkun Kardeşler | PANDA Y6

Fiyat Sorunuz

8 m3 Dikey Yem Karma Makinesi

Tutkun Kardeşler | PANDA D8

Fiyat Sorunuz

8 m3 Vertical Feed Mixer

Tutkun Kardeşler | PANDA D8

Fiyat Sorunuz

6 m3 Horizontal Feed Mixer

Tutkun Kardeşler | PANDA Y6

Fiyat Sorunuz

Yem Karma Makinesi ( 20 M3 )

Fimaks | FMV 20 F

Fiyat Sorunuz

Dikey Yem Karma Makinesi ( 15 M3 )

Fimaks | MASTERMIX 15

Fiyat Sorunuz

Dik Yem Karma Makinesi ( 12 M3 ) Fimaks FMV 12S

Fimaks | FMV 12S

Fiyat Sorunuz

Dik Yem Karma Makinesi ( 12 M3 ) Fimaks FMV 12F

Fimaks | FMV 12F

Fiyat Sorunuz

Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Yem Karma Makinesi Popüler Ürünler

Yem Karma Makinesi Nedir ?

Hayvancılıkla uğraşan çiftçiler , işletmeler için hazırlanan bir çok yem karma makinesi vardır. Bu yem karma makinesi yapılan işlerin kısa sürede , hızlı bir şekilde yapılması amacıyla hazırlanmış. İş yükünü hafifletmek, iş akışını hızlandırmak , maliyetleri en aza indirmek için üretilmiştir. Türkiye'de bu konuda kendisini oldukça geliştirmiş , mühendisler tarafından birbirinden farklı özelliklere sahip yem karma makinesi modellerini üretmiştir. Yurt içi ve yurt dışına ihraç ettikleri birbirinden özel harika yem karma makinesi modelleri vardır.

Yem hazırlamak için , yemin kaliteli öğütülmesini sağlayan , muhteşem karışımlar oluşturmak için üretilen daha birçok farklı özelliklere sahip yem karma makinesi modelleri yapılmıştır. Hayvanların ihtiyaçları , çalışanların istekleri düşünülerek üretilen yem karma makinesi modellerinden biri olan yem karıştırma işlerini yerine getiren makinada bunlardan bir tanesidir. Homojen bir karşım yapılmasını sağlayan yem karma makinesi modellerini birden fazla seçenekle sizlere portalımızda sunuyoruz. Artık yem karma makinesi ararken hiç zaman kaybetmeden aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Sektöründe en başarılı üreticileri bir araya topladık ve yüksek perfomanslı yem karma makinesi sizlere tüm bilgileriyle sunuyoruz.

Hayvancılık sektöründe konsantre yemler silaj ve diğer kuru kaba yemlerle karıştırılması için geliştirilen yem karma makinesi burada. Yemlerin homojen eşit bir şekilde karışmasını sağlayan makina modelleri makinaturkiye'de.İşletmeler için , çiftçiler için üretim tesisleri için her grup ve kapasitede işlem yapacak tüm makina modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Güç kullanımı , ürün kapasitesi birbirinden farklı birden fazla modeli portalımızdan anında inceleyebilirsiniz. En başarılı karışım elde etmenizi sağlayacak tüm makina çeşitlerini portalımızda , yem kategorisinde bulabilirsiniz.

Sağlıklı bir karış elde etmek önemli. Hayvanlarında sindirim sistemlerinde yedikleri yemlerden dolayı sorunlar olabiliyor.Bu sorunları çözümlemek tabiki hem yedikleri yemleri kontrol etmekten hem de yem kalitesinden geçiyor. Kaliteli bir yemi bulmak kadar onu hayvan için hazırlamakta önemli . Eğer yem karıştırma işlemini yapacak makinalar bu detaylara uygun bir çalışma sergilemeli . Yem karıştırma işlemini kusursuz yapan tüm makinalar ise bu sayfada bir arada. Hayvan geviş getirirken zorlanmadan öğütebileceği yemleri bu makinalar ile elde edersiniz. Hayvanın kaliteli karışmış yem yemesi verimli olması için de önemli . Etinden , sütünden faydalanılan hayvan ne kadar yüksek performanslı yem yerse o kadar olumlu sonuçlar alırsınız.

Bu makinalar dayanıklı yapıdadır. Uzun yıllar kullanabilirsiniz. Keskin bıçakları ile verim alacak , harika karıştırma sistemi mükemmel sonuçlar almanızı kolaylaştıracak . Yapacağınız işleme göre almak istedğiniz ürün hakkındaki tüm bilgileri ilan detaylarında sunuyoruz . İstediğiniz kapasitede işlem yapacak tüm modeller buarada. Bıçak sayısı , dakikadaki karıştırma işlemine göre bir çok model burada. En ünlü markaları portalımızda bulabilirsiniz. En güncel ilanlar , en son model makina bilgileri , güncel firma iletişim bilgileri sayesinde hem teknolojiyi takip edeceksiniz hem de ürün alacağınız firma hakkında tüm bilgileri görebileceksiniz.

Agrinn, Agripul, Aktürk Makina, Ayteksan, Bağlan, Çelikel, DMS, Ecetrak, Fimaks, Kuhn, Landforce, Lapçin, Nilmak, Nişancı, Özçelik Tarım, Saygınlar Makina, Tulsan, Wynveen, İzelmak, Kocamaz, Mega, Nişancı Makina, Tosun Tarım gibi kaliteli ve çeşitli firmaların yem karma makinesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yüksek kalite ve düşük fiyat ile güven içerisinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sektörün öncü firmalarının ürünlerini inceleyebilir, kendi ihtiyacınıza göre filtreleyebilir satıcı ile birebir iletişime geçebilirsiniz. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle yem karma makinesi sayfamızda. 

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Yem Karma Makinesi  kategorisinde. Türkiye'nin her bölgesinde üretilen makina modellerini anında sitemizde görebilirsiniz.  Almak istediğiniz tüm yem üretimi için gerekli olan makinaları kullanılan tüm ekipmanları portalımızda kısa sürede bulabilirsiniz . Üretimde ihtiyaçlarınızı zaman kaybetmeden karşılayacaksınız.

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin