İlan No: #00099113
Kategori: Kalıp Pozlandırma Makinası
Marka: Kodak
Model Tipi: MAGNUS 400 III
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 08.03.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 698 51 00
  • +90 212 698 52 40

Yetkili: Dereli Grafik

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Yüksek Hızda Kalıp Pozlandırma Makinası / Kodak Magnus 400 Iıı

Ürün Bilgisi:

YÜKSEK HIZDA KALIP POZLANDIRMA, ÜSTÜN KALİTE VE ESNEKLİK GİBİ NİTELİKLERİYLE MAGNUS 400 İŞLETMENİZE DEĞER KATAR.
Kodak Magnus 400 III CTP kalıp pozlandırıcı, hem küçük, hem de büyük matbaalar için kullanım kolaylığı, yüksek kalite ve verimlilik sağlar. Magnus 400 III CTP kalıp pozlandırıcı ailesi, saatte 16, 21 veya 28 kalıp pozlandırma hızıyla orta ölçekli bütün matbaaların kalıp gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aynı kalıpta 6 sayfa A4 pozlandırma kapasitesine sahip Magnus 400 III, matbaa sektöründe pazar payını arttırmıştır.

Modüler yapısı ve otomatikleştirilmesiyle kalıp üretimi artar ve maliyet düşüşü sağlanır. Matbaalar kendi isteklerini karşılayacak şekilde, hız ve otomasyon seçimlerini yapabilirler.

Yarı otomatik sistem, kalıp tüketimi düşük matbaalar için önerilirken, sürekli besleme (ContiousLoad) yapan model, kalıp üretiminde daha hızlı üretim ve yüksek verimlilik sağlar. Bir kalıp pozlanırken, hemen ikinci kalıp giriş için uygun pozisyona gelir.

Yüksek verimlilikte üretim ve daha sınırlı eleman ihtiyacı için müşteriye özel opsiyonel bir, register kalıp delme sistemi sunulmaktadır. Bu çözüm seçeneği, tam otomatik kalıp pozlandırma sistemine entegre edilerek, problemsiz bir üretim gerçekleşmesini sağlar.

Tek kaset veya çoklu kaset ünitesi 150 kalıptan fazla kapasite ve üç kasetle, tam otomatik olarak makine kullanıcısına gerek kalmadan, çalışmasına saatlerce devam eder. Doğru kalıp formatı ve iş parametrelerine uygun ön ayarlar, otomatik olarak seçilir. Her kalıp, otomatik olarak makineye yüklenir, kalıp ara kağıdı alınır ve kalıp doğru register değerlerine sahip olacak şekilde delinir (opsiyonel). Pozlandırılan kalıplar otomatik bir online banyo makinesine devredilebilir.

Magnus 400 III Kalıp Pozlandırıcı:
Etkin ve ekonomik çözüm

Magnus 400 III CTP kalıp pozlandırıcısı, yeni pozlandırma kafasıyla, alışılmışın dışında bir pozlandırma hızına ulaşmaktadır. Saatte 21 kalıp pozlandırarak, toplam işleme süresini oldukça kısaltır ve verimli üretim gerçekleştirir. Sistem 100’ lük tram değerine kadar yüksek kaliteli tram elde edilmesine imkan vermekte ve Kodak Staccato 25 mikronluk(µm) tramlama ile yüksek pozlandırma kalitesini desteklemektedir. Basamaksız değişken çözünürlük, ilgili iş için optimal incelikte görüntü oluşumunu  garanti eder.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 


Genel Özellikler
Teknoloji   830 nm termal kalıp pozlandırıcısı, tam veya yarı otomatik sistem, dış tambur

Besleme/boşaltma sistemi
 - Sürekli Besleme (continuous load) Yarı otomatik sistem: Bir kalıp pozlanırken, hemen ikinci kalıp otomatik olarak giriş için uygun pozisyona getirilir. 
- Tek kaset ünitesi (opsiyonel) Tam otomatik sistem:  Ünitede aynı ölçü ve kalınlıkta 50 kalıp bulunmaktadır. Özellikler çoklu kaset ünitesindekilerle aynıdır. 

- Çoklu kaset ünitesi (opsiyonel)Tam otomatik sistem: Ünite 3 kaset kullanılarak 150 kalıp alacak şekilde yapılandırılabilir. Her bir kasette, aynı ölçü ve kalınlıkta 50 kalıp vardır. Gerekli kaset ünitesi iş durumuna göre otomatik olarak seçilir. Her kalıp otomatik olarak makineye yüklenir ve boşaltılır. Kalıp ara kağıdı otomatik olarak alınır.
In-line kalıp delme seçeneği1 Ticari baskı kalıpları için in-line kalıp delme sistemi.

Performans Özellikleri
2400 dpi23 çözünürlük, 724x680 mm. kalıp ebadı için üretim miktarları S hızı: 16 kalıp/saat
F hızı: 21 kalıp/saat
Tekrarlama doğruluğu ± 5 mikron
Baskı doğruluğu4 ± 20 mikron (100 dpmm / 2540 dpi çözünürlükte)
 
Workflow bağlantısı Kodak Prinergy Evo workflow sistemi
Kodak Prinergy workflow sistemi
Kodak Evo Workstation workflow sistemi
Kodak dışındaki workflow sistemlerine bağlantı (1-bit TIFF workflow yolu ile)

Baskı Özellikleri 
Çözünürlük 80 – 120 Nokta/ mm / 2032 – 3048 dpi
Tramlama max. 250 lpi
opsiyonel: 25 mikron Staccato
Pozlandırma Boyutları
- tambur çevresi
- tambur boyu

max: 680 mm., min: 311 mm.
max: 750 mm., min: 228 mm.
 

1 Sadece yükleme kasedi ile mevcut
2 Pozlandırma hızı ve üretim miktarları, kalıp hassasiyetine bağlıdır. Bütün değerler 130mj/cm hassasiyeti içindir. PTP kalıpları ve farklı kalıpların pozlandırma hızları konusunda lütfen Kodak temsilcinizle görüşün.
3 Kodak workflow çözümleri ve MCU/SCU ile test edilmiştir. Test koşulları hakkında detaylı bilgi için Kodak temsilcinize başvurun.
4 Değerler 25 ºC’de, 0,3 mm alüminyum kalıp kalınlığı içindir.

Yüksek Hızda Kalıp Pozlandırma Makinası / Kodak Magnus 400 Iıı, Sıfır ( Yeni ) Satılık Yüksek Hızda Kalıp Pozlandırma Makinası / Kodak Magnus 400 Iıı, Kodak MAGNUS 400 III 0 TL Fiyat'la