Zw220 Lastikli Yükleyici Kepçe

İlan No : #00214860
Kategori: Lastikli Yükleyici
Marka: Hitachi
Model Tipi: ZW220
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: İstasyon Mah. / Tuzla / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Hitachi ZW220

Lastikli Yükleyici Kepçe

 

İşletmenizin başarısı, inşaat makinelerinizin güvenilirliğine ve verimliliğine bağlıdır. Hitachi'nin en yeni ZW-7 lastikli yükleyicileri ile en yüksek kaliteye, en üst düzeyde çalışma konforuna ve düşük işletme maliyetlerine güvenebilirsiniz - bunların hepsi kârlılığınız üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Bu Stage-V uyumlu makinelerin etkileyici yakıt ekonomisi ve verimli çalışması sayesinde kârınızı artırmayı dört gözle bekleyebilirsiniz. Yeni ZW220-7, yaklaşma hızı kontrolü gibi özelliklerle daha az yakıt tüketimi ve daha fazla verimlilik sağlar. Bu, operatörlerin kısa yükleme işlemlerinde hareket hızını kontrol etmelerini sağlar. Bu sayede yakıt tüketimi azalmış olur.

Kazancınızı Arttırın

Operatörlerinizin yakıt verimliliğini kontrol etmesinin ve maliyetleri düşürmesinin bir başka yolu da tamamen yeni ECO göstergesini kullanmaktır. Bu, çok fonksiyonlu renkli LCD 3,5" monitörde açıkça görülebilir.

Operatörleriniz ayrıca yük denetleyicisi sayesinde daha üretken ve doğru bir şekilde çalışabilir. Bu, yük ağırlıklarını monitörde gerçek zamanlı olarak takip etmelerini, kovada veya kamyonda ne kadar malzeme olduğunu görmelerini sağlar. Ekran, kova veya kamyonun ne zaman aşırı yüklendiğini gösterir, böylece hedef kapasiteye ulaşmak için son yükü ayarlayabilirsiniz.

Hitachi ZW220 Teknik Özellikleri

Çalışma Ağırlığı: 19.450 kg
Kepçe Kapasitesi: 3.5 - 6.0 m3
Motor: Cummins B6.7
Motor Gücü: 210 HP / 1900 devir
Koparma Gücü: 15.820 kgf
Devrilme Yükü: 14.470 kg

 

Zw220 Lastikli Yükleyici Kepçe
Zw220 Lastikli Yükleyici Kepçe Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!