200-300 Ton / Saat Titreşimli Besleyici Bunker

Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

İlan No: #00200770
Kategori: Bunker
Marka: Fabo Makina
Model Tipi: TBX-35
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: 7 Eylül Mah. / Torbalı / İzmir
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür

Satıcıyla iletişim kur

Fabo Makine

Fabo Makine İmalat Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti

Danışman : Cihan K.

Fabo TBX-35

200-300 Ton / Saat Titreşimli Besleyici Bunker

Titreşimli Besleyici TBX-35, en sert yapılı taşların kırımının yapıldığı tesislerde daha hızlı ve yüksek kapasiteli hizmet almak için idealdir. Saatte 200-300 ton taş besleme kapasitesine sahip olan bu ürünümüzü yüksek performans sağlamayı amaçlayan firmalar rahatlıkla kullanabilir.

Diğer ürünlerimizde olduğu gibi bu özel ürünümüzde de CE standartlarına uygun tasarım ve doğaya saygılı madde kullanımı esaslarına dayanarak üretim gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyetinden ödün vermeden maddi ve manevi yönden avantajlı ürünler ortaya koymaya çalışmaktayız.

Yeni kurduğunuz işletmeniz ya da büyütmeyi planladığınız işleriniz için yeni bir iş makinasına ihtiyaç duyuyorsanız, Fabo Makina ürünlerine göz atabilirsiniz. Alınmak istenen her kapasiteye uygun titreşimli besleyici bunker çeşitlerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Firmamızın sektöründeki haklı başarısı gibi siz de yüksek başarı elde etmek için bizimle iletişime geçebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Zamana Meydan Okur

Bunkerin iç yüzeyindeki ana iskeletin (bir katman) dışında, tüm titreşimli besleyicilerimizde, iki katmanlı astar bulunmaktadır. Astarlar zamanla aşınmaya başlayınca, yedek parça servisimiz devreye girer. Yeni astarlar takılarak, makine kullanılmaya devam eder. Böylece makinenin ömrü uzar ve firmanıza minimum maliyet çıkarır.

Çift Izgaralı Süzgeç

Titreşimli Besleyici TBX-35, çift ızgaralı süzgeci sayesinde, kirli ve yapışkan malzemeleri en zor şartlarda bile ayırarak, kırıcı grubunu (çeneli kırıcı) rahatlatır.Bu ızgaralar sayesinde , bunkere düşen kayalar en iyi şekilde optimize edilir.

Neden biz ?

Kullanımı kolay ve yüksek performanslı bu ürünümüz, çeşitli endüstriyel sektörlerde kullanılabilir. Titreşimli Besleyici TBX-35 ‘yi tercih eden müşterilerimiz, daha az güç tüketimi, daha iyi kar, verimlilik ve insan gücüne daha az bağımlılık elde eder.

Firmamız satmış olduğu ve satacağı her ürünün sürekli arkasındadır. 7/24 destek olanakları, hızlı çözümler, üstün makinalarımız ile müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını vermeyi hedefliyoruz.

Fabo TBX-35 Teknik Özellikler

BESLEYİCİ GENİŞLİK 950 mm BUNKER HACMİ 35 m3
BESLEYİCİ UZUNLUK 4000 mm KAPASİTE 200-300 TPH
MOTOR GÜCÜ 2 x 4.5 kW  

200-300 Ton / Saat Titreşimli Besleyici Bunker Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!
Kargo Fiyat Bilgi Listesi
Ülke Para Birimi En Düşük Kargo Fiyatı En Yüksek Kargo Fiyatı
Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin