makinaturkiye

makinaturkiye.com Kimdir?

makinaturkiye.com Türkiye'deki yerli, yabancı tüm makina ve sanayi firmalarının ürünlerini kategorilendirerek, satıcıyı alıcı ile buluşturan B2B E-Ticaret sitesidir. Makina ve Endüstri konularını içinde barındıran en kapsamlı web portalıdır.

7/24 Online makina ve endüstri fuarı özelliği de taşımaktadır.

makinaturkiye.com bünyesinde yer alan satıcı firmaların tüm ürünlerini listeleyebileceği, faaliyet alan ve tanımlarını yapabileceği, barındırdıkları ve pazarladıkları markalar hakkında detaylı bilgilendirmeye olanak sağlayan alt yapısı ile ürünlerinibayileri, bayilikleri, servis ve hizmet ağlarını hedef kitleye duyurabilecekleri alt yapıya sahiptir.

Firma ürünleri, alıcıların kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacakları uygun kategoriler hazırlanarak; marka, model ve teknik özellikleri hakkında kapsamlı açıklamalarına yer verilerek yayımlanır. makinatürkiye.com websitesi satışa sunulan ürünler ile ilgili fotoğraf ve kategorilendirilmiş videoların da yer aldığı Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı makina ve sanayi portalıdır.

Satış ve pazarlama alanında hızlı geri dönüş sağlayacak olan kolay ve güvenli site kullanımı, firmaların marka tanıtımlarını ve reklamlarını kolay bir şekilde sunmasına ve hedef kitle ile kısa sürede iletişime geçmesine olanak sağlar. Yani makinaturkiye.com’da alan da satan da kısa sürede kâra geçer!

makinaturkiye.com Anexxa Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi markasıdır.