Deri Makinaları kategorisi aramanızda 396 adet ilan bulundu

Wasp 303 Çift Pabuç Tek İğne Otomatik Deri Dikiş Makinası --Kartaş

WASP | 303

9.500 +KDV

25 Ton Deri Kesim Presi Filiz

Filiz | EMS 426

Düz - Yuvarlak Sıcak Baskı Makinesi

Yulong | YLT 220S

Tek İğne Çift Papuçlu Deri Dikiş Makinası

Pfaff | 1245

Yarı Otomatik Sıcak Baskı Makinesi

Yulong | YLT 220I

Büyük Mekik Burunlu Zikzak Şerit Dikiş Makinası

Global | GS-2312BH

Toplam 11 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Deri Makinaları Popüler Ürünler

Satılık Deri Makinaları 

Deri makinaları tekstil sektöründe insanoğlunun ihtiyaçlarını gidermek için kullandığı ilk malzemelerden birisi olan deri için geliştirilen makinalardır. Deri makinaları derinin işlenmesi sırasında öncelikle ham deriye salamura yapılarak, bakterilerden korunması ve bozulmadan kullanılması sağlanır. 

Ayrıca deri makinaları standart bir biçime sahip olmadığı ve her zaman ihtiyaçlara uygun olarak hazır bulunmadığından, hammaddenin talepler doğrultusunda hazırlanması da sektörde önemli bir üretim aşamasıdır. Bu yüzyılda moda ve tekstil bu kadar ilerlemişken ve deri sadece kıyafette değil ev eşyaları koltuk gibi ürünlerde de kullanılmaya başlanmışken deri makinalarının da kullanım alanı oldukça genişlemiştir. Yüzlerce deri makinaları markası ve modelleri, satıcılarıyla anında iletişim kurabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle tekstil-deri başlığı altındaki Deri Makinaları kategorisinde bulabilirsiniz.

Deri Makinaları Fiyatları 

Çanta dikiş makinaları, baskı boya makinaları, baskı makinaları, dikiş deri makinaları, kesim , deri tabaklamak için deri makinaları, deri kemer yapmak için deri kemer makinası gibi çeşitli makinalara en uygun fiyatlarla sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik deri makinalarını bulmak için MakinaTurkiye sayfamızı ziyaret edin.