Tanker Arazöz

Yalçın Arazöz | Man 26,230

80.000 - 100.000

Ford Arazöz su tankeri

Ford | Cargo 2520

80.000 - 100.000

Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Arazöz Popüler Ürünler

Arazöz Nedir ?

Genellikle kurtarma çalışmaları ve sulama gibi birçok şey için kullanılır. Bu araçlarda hidrolik kesici ve ayırıcı, hidrolik silindir, kurtarma baltası, kurtarma yastığı vb. ekipmanlar bulunur. Bu araçların üzerine genellikle kurtarma işlemleri için, hidrolik kesici ve ayırıcı, hidrolik silindir, kurtarma baltası, kurtarma yastığı vb. ekipmanlar yerleştirilmiştir. Bu işlevlerin her koşulda devam ettirilebilmesi için de çevre aydınlatma sistemi ve opsiyonlu olarak yerleştirilebilen teleskobik ışık kuleleri ile donatılmıştır. Aynı zamanda elektrik tahrikli ekipmanların kullanılabilmesi için jeneratör ve yüksek katlara erişim için katlanır merdiven yerleştirilmiştir.Yangınla mücadele için ise araç motorundan tahrik alan santrifüj su pompası bulunmaktadır. Pompa tarafından basınçlandırılan yangın söndürücü karışım farklı çıkışlardan kullanılabilir. Bu çıkışlar genellikle çatı monitörü, tampon monitörü, çıkrık ve pompa üzeri yangın çıkışlarıdır. Görevi, araç üzerinde bulunan su tankından ya da dışarıdaki bir kaynaktan emdiği suyu basınçlandırarak araç çıkışlarına ya da köpük sistemlerine yönlendirmektir. Bunun için yüksek devirde döndürme hareketine ihtiyaç duyar. Bu hareketi de araç motorundan bir dizi aktarma organları vasıtasıyla sağlamaktadır.

Karayollarında kullanılan kamyon, traktör gibi araçlara monte edilmiş bir su tankı vasıtasıyla su nakli ve sulama yeteneğine sahip olan araçlara verilen isimdir. Arazözlere genellikle şehirlerde yolları ve yol kenarlarındaki peyzajların sulanması işleminden aşina olsak da yangın söndürme faaliyetlerinde de çokça kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre yol su pompası, sulama aparatları, basınçlı su ve hava sistemleri gibi farklı ekipmanlarla donatılır. Yol meydanlarının temizlenmesinde ve yeşillikleri sulama için kullanılan bir temizlik aracıdır. Gerek yol üstü, gerekse yol kenarlarında oluşan pisliklerin sulama yöntemiyle temizler. Ayrıca yol kenarlarında bulunan yeşilliklerin sulanmasında arazözden faydalanılır. Dar yollarda hareket edebilmektedir. Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz. Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir. Uygulamanıza ve bütçenize uyacak şekilde kanıtlanmış ürünler ve ileri teknolojiler sayfamızda. Güvenilirlik, çok yönlülük ve hassasiyet sağlar. 

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin