Vinç kategorisi aramanızda 317 adet ilan bulundu

3 Ton Single Girder Overhead Crane

Vizyon | VZNTGZR-3

2 Ton Kapasiteli Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinç

Vizyon | VZNTGZR-2

5 Ton Single Girder Gantry Crane

Vizyon | VZNTGZR-5

2 Ton Single Girder Overhead Crane

Vizyon | VZNTGZR-2

30 Ton Portal Crane

Vizyon | VZNPRTL-30

30 Ton Kapasite Portal Vinç

Vizyon | VZNPRTL-30

5 Ton Kapasiteli Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinç

Vizyon | VZNGZR-5

5 Ton Kapasiteli Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinç

Vizyon | VZNTGZR-5

Toplam 9 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Vinç Popüler Ürünler

Vinç Nedir?

Vinçler Çeşitli Materyaller ile İnsan gücünü genel olarak devre dışı bırakmış bir buluştur. Vinçler yatay ve dikey hareket sistemiyle çalışır. Vinçler Hidrolik Elektrik ve Akaryakıt Enerjisiyle Tel, Halat ve Zincir ile Yükleme boşaltma ve kaldırma işlevini yerine getirmektedir. Özellikle ağır yükleri taşımak için kullanılan vinçler iş zaman kavramı olarak yüksek verimlilik yaratmaktadır.

Vinçlerde manuel olarak kullanılan cinslerde iş güvenliğinin önlemi de yüksek ölçüde alınmalıdır. Vinç kullanımı çeşitli iş kollarına göre değişebilir.

Vinç Çeşitleri ve Fiyatları

Vinçler Uygun olduğu bölge ve yere göre tercih edilebilir. Vinç Çeşitleri Sepetli Vinç, Teleskopik Vinç, Mobil Vinç, Paletli Vinç, Personel Vinç, Kule Vinç, Kamyon üstü mobil Vinç gibi Vinç Çeşitleri bulunmaktadır. Vinç fiyatları cins, tür, özellik ve yük çekme kapasitesine göre değişkenlik göstermekle beraber markaların kalitesiyle de değişebilmektedir. Vinç Satın alma haricinde kiralama hizmeti sunan firmalardan Vinç kiralama hizmeti satın alabilir ve projenizde kullanabilirsiniz.

Vinçlerin Çalışma Prensibi

Vinçlerin kaldırma gücünü aktardığı ekipmanlar zincir halat gibi materyallerdir. Bu materyaller motor ve dişli yardımıyla yükü yukarı aşağı kaldırabilmektedir.

Vinç çalışma prensibine yardımcı olarak Ağır yüklerde makara öne çıkarak güç iki katına çıkar ve böylelikle daha ağır yükler taşınabilir.

Bütün Vinçlerde neredeyse kanca sistemi bulunmaktadır. Halat bağlantısını kanca yardımıyla yukarı aşağı kaldırabilirsiniz.

Vinçlerde en önemli konu kaldırılacak yükün ağırlığı olup yüke göre vinç sistemi kurulması gerekmektedir. Her vincin kendine ait kaldırma gücü bulunmaktadır.

Eğer Vinç gücü ağır yükleri taşıyamayacak kapasitede ise yükün düşmesi veya bağlı olduğu halat kopabilir ve ciddi iş kazalarına sebebiyet verebilir.

Vinçler iş bölgesinde sorun yaratacak ya da iş kazasına neden olacak biçimde kurulmamalı ve bununla beraber gerekli kontroller yapılmadan çalıştırılmamalıdır.

Vinç Kiralama

Vinçler kiralanabilir ya da satın alınabilir. Vinç kiralama işleminde servis ücreti günlük hesaplanarak belirlenir ve kiralama işlemi yapılır. Vinç Fiyatları tiplerine ve güçlerine göre değişmektedir.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Vinç ve Ekipmanları kategorisinde