19.450 kg Çalışma Ağırlığı Lastikli Yükleyici Kepçe

Hitachi | ZW220

Fiyat Sorunuz

15.470 kg Çalışma Ağırlığı Lastikli Yükleyici Kepçe

Hitachi | ZW180

Fiyat Sorunuz

38.810 kg Lastikli Yükleyici Kepçe

Hitachi | ZW370

Fiyat Sorunuz

53.310 kg Lastikli Yükleyici Kepçe

Hitachi | ZW550-5B

Fiyat Sorunuz

24.690 kg Çalışma Ağırlığı Lastikli Yükleyici Kepçe

Hitachi | ZW310

Fiyat Sorunuz

Yükleyici Kepçe Popüler Ürünler

Yükleyici Kepçe 

Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan loder yükleyici kepçe tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır.

Loder Yükleyici

Bir yükleyici yapımında asfalt, yıkım döküntüleri, kir, kar, yem, çakıl, kütükler, ham mineraller, geri dönüştürülmüş malzeme, kaya, kum, ağaç parçaları vb. Gibi malzemeleri bir kenara çekmek veya yüklemek için kullanılan ağır ekipman makinesidir. Loder yükleyiciler , kazma , taşıma ve boşaltma görevlerinde kullanılmaktadır. Sektöründe öncü firmalar tarafından üretilmiş yükleyiciler , loder yükleyici modelleri ve ucuz fiyatlı yükleyici bu sayfada. Çok miktarda toprağı işlemek veya yerden alıp kamyon vb. gibi araçlara yüklemekte kullanılan  yükleyici önünde bu işi gören büyük hazneli bir kepçesi bulunan iş makinesi loder yükleyici bu sayfada. Mini loder yükleyici , paletli loder yükleyici , teleskopik loder yükleyici , tomruk loder yükleyici , traktör loder yükleyici, lastikli kepçe yükleyici ,paletli kepçe yükleyici gibi ürünlere loder yükleyici sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yükleyici Fiyatları

Yüksek kalite yükleyici ve düşük fiyat ile güven içinde alışverişinizi yapabilmeniz mümkün. Yüzlerce marka yükleyici ve yükleyici loder modeli, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle iş makinaları başlığı altındaki  yükleyici loder kategorisinde.  Farklı inşaat uygulamaları için çeşitli tipte yükleme kepçeleri mevcuttur. Yükleyici kovaları ekipmana kalıcı olarak takılabilir veya çıkarılabilir. Yükleyici kepçeleri toprak, kaya, kaldırım, moloz ve taşınması ve istiflenmesi veya bir kamyona yüklenmesi gereken herhangi bir şeyin kazılması içindir.

Yükleyici Kepçe Fiyatları  

Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el loder yükleyici kepçe seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Loder Yükleyici Nasıl Kullanılır

Genel amaçlı bir kova, stoklama, sıra yükleme, kar temizleme veya genel malzeme toplama için kullanılır. Genel amaçlı loder yükleyici kovaları aşınma plakaları ve düz yan kesiciler üzerinde kaynaklıdır. Çoğu kepçe için mevcut olan seçenek yatay kesici bıçaklardır. Bıçaklar geçici kullanım için kalıcı olarak takılabilir veya vidalanabilir. Genel amaçlı bir kovada kazı kabiliyeti yoktur. Kovanın kapasitesi, yükleme işleminin ne kadar zaman alacağını belirleyecektir. Bu bilgi bir inşaat projesinin maliyetini hesaplamak ve tahmin etmek için kullanışlıdır.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Kepçe - Yükleyici kategorisinde

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin