İlan Vermek

İlan verebilmek için öncelikle paket satın almanız gerekmektedir. Paket satın almak için üye olunuz.

Sitenin sağ üst köşesinde bulunan isim soyisim alanına tıklayarak hesabım sayfasına geliniz.

1. Sol tarafta İlanlarım menüsü altından İlan Ekle'ye tıklayınız.

 

2. İlan Ekle butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada sizden Sektör, Ürün Grubu, Ana Kategori ve varsa Alt Kategori seçmeniz istenecektir. Seçiminizi yaptıktan sonra Devam butonuna tıklayınız.

 

3. Bir sonraki ekranda sizden Marka ve Model girmeniz istenecektir. Eğer seçim ekranında istediğiniz marka ismi listelenmemişse Diğer seçeneğini seçerek kendiniz ekleme yapabilirsiniz. Alanları doldurduktan sonra Devam butonuna tıklayınız.

 

4. Açılan yeni ekranda Ürün İsmi, Ürün Detayı, Ürün Tipi, Garanti Süresi, Fiyatı vb. alanları doldurarak  Devam butonuna tıklayınız. 

 

5. Açılan ekranda sizden resim eklemeniz istenecektir. Dosyadan Seç butonuna tıklayarak resimlerinizi seçin. Daha sonra Ekle butonuna tıklayarak resimlerinizi yükleyin. Resimleriniz yüklendikten sonra Devam butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçiniz.

 

6. Bir sonraki adımda eğer videonuz varsa resim ekleme adımında yaptıklarınızın aynısını uygulayarak Devam butonuna tıklayınız.

 

7. Son adımda girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol edin. Eğer düzeltmeniz gereken kısımlar var ise Resim Düzenleme, Video Düzenleme, Ürün Bilgileri Düzenleme seçeneklerinden birini seçerek düzenleyebilirsiniz. Girdiğiniz bilgiler doğruysa Kaydet butonuna tıklayınız. İlanınız onay sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır.