Neden üye olmalıyım?

* Makinaturkiye.com Türkiye’nin en kapsamlı makina ve endüstri platformudur. 

* Makina ve endüstri sektörünün en büyük marka ve firmaları ile ortak rekabet alanında yaratır.

* Makinaturkiye.com’un sitesi için yapmıs olduğu reklam ve pazarlama faaliyetlerinin kazandırdığı site ziyaretçilerine, vereceğiniz ilanlar ve firma tanıtımlarınız ile hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

* Makinaturkiye.com bünyesinde yer alan satıcı firmaların faaliyet alan ve tanımlarını yapabileceği, pazarladıkları markalar hakkında detaylı bilgilendirmeye olanak sağlayan alt yapısı ile bayileri, bayilikleri, servis ve hizmet ağlarını hedefkitleye duyurabilecekleri alt yapıya sahiptir.

* Firma ürünleri, alıcıların kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacakları uygun kategoriler hazırlanarak; marka, model ve teknik özellikleri hakkında kapsamlı açıklamalarına yer verilerek yayımlanır.

* Satış ve pazarlama alanında hızlı geri dönüş sağlayacak olan kolay ve güvenli site kullanımı, firmaların marka tanıtımlarını ve reklamlarını kolay bir şekilde sunmasına ve hedefkitle ile kısa sürede iletişime geçmesine olanak sağlar

* Makinaturkiye.com Türkiye'deki yerli yabancı tüm makina ve sanayi firmalarının ürünlerini kategorilendirerek satıcıyı alıcı ile buluşturan B2B-C E-Ticaret sitesidir.

* Makinaturkiye.com kategorilendirme açısından da dünyanın en büyük sitesidir

* Makinaturkiye.com en iyi hizmet kalitesini müşterilerine sunan  ekibe sahip olmayı hedeflemiştir

* Ayrıca site içerisinde yararlanabileceğiniz diğer avantajlar Yardim sayfasında yer alan Üyelik Avantajlarıbaşlığı altında yer almaktadır.