Üye Girişi

makinaturkiye.com'da üyelik işlemlerini yapan kullanıcılarımız, sayfaların sağ üst kısmından üye girişi butonuna tıklayarak kullanıcı adı ( maili ) ve tanımlamış olduğu şifreyle kolaylıkla giriş yapabilir.

 

 

Üye Girişi Sorunları

 • Şifremi hatırlamıyorum.

  Eğer şifrenizi unuttuysanız, öğrenmek için tıklayın. Açılan sayfada e-posta adresinizi yazın ve "Mail Gönder" butonuna basın . E-posta adresinize şifrenizi değiştirebileceğiniz bir link gönderilecektir.

 • Kayıt tamamlama veya şifre değiştirme linki e-posta adresime ulaşmadı.

  Site üzerindeki formu doldurarak tüm aşamaları sorunsuz olarak tamamladınız, fakat üyeliğinizi başlatacak üye onaylama e-postası size ulaşmadıysa:

  * Formda belirtmiş olduğunuz e-posta adresiniz geçersiz ya da yanlış yazılmış olabilir. Bu durumda üyeliğinizin geçerli olması için gerekli olan “onaylama” e-postası size ulaşmayacaktır. Bu nedenle e-posta adresinizi doğru yazdığınıza ya da belirtmiş olduğunuz adresin düzgün çalıştığına emin olmalısınız.

  * E-posta adresinizde belirtmiş olduğumuz hatalardan hiç biri yok ise “gelen” ya da “inbox” kutuları dışında “gereksiz”, “junk”, “bulk” ya da “spam” klasörlerine göz atmalısınız. E-posta programınız onay postasını bu klasörlere göndermiş olabilir

  * Bunların hiçbirisi gerçekleşmediyse buraya tıklayarak yeni onay kodu isteyebilirsiniz.

 • Sorun devam ederse buradan destek sayfamıza ya da + 90 212 706 09 70  numaralı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.