Ekskavatör

kategorisinde 97 adet ürün
Toplam 4 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Ekskavatör Popüler Ürünler

Toprak üzerinde çalışırken kullanılan bir makina modelidir. Genellikle toprak kaldırma işlerinde yoğun bir şekilde kullanılır. Kırma, taşıma, kanal açma ve kazı işlemleri için ideal modelleri üretilmiş harika bir makinadır. El gücüyle ya da beden gücüyle yapılması zor olan işleri gerçekleştirmek için üretilmiş harika ürünlerdir. Toprağı kaldıran , taşıma işlerini yapan , toprak üzerinde kanal açan  , çeşitli kazı işlerinde kullanılan makina modellerini portalımızdaki sayfada sizler için hazırladık. Çok yaygın kullanım alanına sahip bir makinadır. Günümüzde inşaat başta olmak üzere farklı sektörlerin talep ettiği bir üründür. Plastik ve paletli olmak üzere 2 çeşiti bulunur. Plastik modelleri düz zeminli yerlerde karayolları gibi alanlarda kullanımı uygundur. Paletli modeli ise kanal açma ve kazı çalışmalarında kullanılan ve talep edilen bir modeldir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber üretilen makinalarda da olumlu yönde gelişmeler yaşandı. Makina hızlarına , kaldırma kapasitesine , ağırlık kapasitesine , kırma hızına , kanal açma derinliğine ve genişliğine göre pek çok ayrıntıyı portalımızdaki ilanlardan takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Türkiye'nin öncü firmaları tarafından üretilen makinaların hemen hemen hepsini portalımızda ziyaret edebilirsiniz. Portalımızdaki ilanlar günlük güncellendiği için son model ürünleri bulmak çok kolay. Sağlam ve dayanıklı olan makinalar ile kolay çalışabileceksiniz.  Uygulaması kolay ve basit öğrenebileceğiniz modeller mevcuttur. Her operatör tarafından eğitimi alındıktan sonra hemen uygulamaya geçmeleri muhtemel. Portalımızda ürün çeşitleri ve modelleri hakkında gereken tüm detayları bulabilirsiniz. Sıfır , ikinciel , kiralık ve satılık en ucuz fiyatlı makinalar bu sayfada. Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. 

Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz.  Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir. "Ev" olarak bilinen dönen bir platform üzerinde bir bom , kepçe (veya çubuk), kova ve kabinden oluşan ağır inşaat ekipmanıdır. Ev ile bir şasinin izler veya tekerlekler üstüne oturur. Bir hidrolik ekskavatörün tüm hareketi ve fonksiyonları, hidrolik silindirler ve hidrolik motorlar ile hidrolik sıvı kullanımıyla gerçekleştirilir. 

İnşaat endüstrisinde ve diğer faydalı uygulamalarda kullanılan kullanışlı bir makinedir. Hareketlilik sağlanması için tekerlekleri veya izleri olan bir alt takımdan oluşur. Daha fazla yerden yükseklik, daha az gürültü ve sürüş sırasındaki iyileşme gibi ekskavatör özelliklerini geliştirmek için aktif araştırmalar yapılmaktadır. Eski ekskavatörler, makinenin arka tarafında asılı kalan uzatılmış bir karşı ağırlığa sahipti. Ek kaldırma kabiliyeti ve kazma kuvveti sağladı. Modern ekskavatörler, karşı ağırlığın sallanma sırasındaki iz genişliği içinde kalacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece hareket güvenlidir ve ekskavatörün manevra kabiliyeti sınırlı alanlarda çalışma sırasında artar. Yaygın ekskavatörler, çok sayıda ekskavatör işlemi için hidrolik basınç üreten dizel motorlarla donatılmıştır. Modern ekskavatörlere yakıt hücreleri tarafından güç sağlayan elektrik motorları takılıyor. Yakıt hücreleri verimli ve çevre dostudur. Ayrıca, yakıt hücreleri bir dizel motordan çok daha hafif ve daha küçüktür. Operatör kabini daha geniş ve konforlu hale getiriliyor. Ormanlarda odun çıkarmakta, normal sınıflandırma çalışmaları ve çevre düzenlemesinde, ataşmanlı fırçaların kesilmesinde, yapıların yıkılması ve enkazın giderilmesinde, maden endüstrisinde, nehirlerin taramasında, temellerde kazıkların montajında, temel, delik ve hendek kazmada, ağır malzemelerin taşınmasında, ağır boruların döşenmesinde kullanılırlar.

Temel mekanizması, rayları, ray çerçevesini, bıçağı ve finali içeren alt takımdan oluşur. Son tahrik bir hidrolik motora ve paletlere tahrik sağlayan dişlilere sahiptir. Operatörler kabin, motor, karşı ağırlıklar, hidrolik ve yakıt depoları, şasiye bağlanır ve ekskavatörün herhangi bir engel olmadan 360 ° dönebilmesini sağlar. Ekskavatör motorunun temel işlevi, yağ sağlayan hidrolik pompaları, dönüş motoruna, koçlara, palet motorlarına ve çeşitli aksesuarlara yüksek basınçla sürmektir. Çoğunlukla, bom yalnızca yukarı ve aşağı hareket edebilir veya ek olarak makinenin soluna ve sağına da kayabilir. Bom ucuna, toprağa kazma kuvveti veren bir kol takılmıştır. Toprağı taşımak için kol ucuna bir kova sabitlenir. Ayrıca, ekskavatörle sıkıcı, kırma, kaldırma ve sökme işlemleri için kullanılan çok sayıda başka bağlantı kategorisi vardır. Kazı ve yıkım amacıyla kullanılan ve kullanılan hacimli bir araçtır. Ayrıca, ekskavatörler büyük miktarda mineral ve malzemeyi bir yerden diğerine taşımak için verimli bir şekilde kullanılabilir. Şasi, kova ve bom içeren çeşitli cihazlardan oluşur ve tekerlekler veya paletlerle taşınır. Temel olarak kazma, delme milleri ve sınıflandırma gibi inşaat faaliyetleri için kullanılır. Tüm hareketleri ve işlevleri hidrolik silindirler, sıvılar ve motorlar yardımıyla yapılır.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Ekskavatör kategorisinde

Ekskavatör ve ekipmanları Ekskavatör fiyatları çeşitleri modelleri tüm satış ve teknik detaylarını üretici firma bilgilerini portalımızda bulabilirsiniz