Manuel Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi

NMT | UPKM

Fiyat Sorunuz

El Tipi Ultrasonik Kaynak Makinası

Tekno Ultrasonik | ELT-20

Fiyat Sorunuz

800 x 400 mm Hot Plate Kaynak Makinası

Saltık Makina | HP 8040 ds

Fiyat Sorunuz

400 x 200 mm Hot Plate Kaynak Makinası

Saltık Makina | HP 4020 dp

Fiyat Sorunuz

600 x 400 mm Hot Plate Kaynak Makinası

Saltık Makina | HP 6040 ds

Fiyat Sorunuz

Ultrasonik Dikiş Makinesi 100 Mm Çalışma Genişliği - Bsu100

Baysonic | BSU100

8.500 +KDV

Yarı Otomatik Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi

NMT | UPKM-AUTO

Fiyat Sorunuz

25 kVA Hareketli Yüksek Frekans Branda Tente Kaynak Makinası

Fermaksan | TR 250 GB

Fiyat Sorunuz

Ultrasonik Dikiş Makinesi 50 Mm Çalışma Genişliği - Baysonic Bsu50

Baysonic | BSU50

7.500 +KDV

Mini Tip Ultrasonik Plastik Kaynak Makinası MTU-20

Tekno Ultrasonik | MTU-20

Fiyat Sorunuz

Ultrasonik Dikiş Makinesi 75 Mm Çalışma Genişliği - Baysonic Bsu75

Baysonic | BSU75

8.500 +KDV

Döner Tablalı Yüksek Frekans Kaynak Makinası

Fermaksan | TR 100 DT

Fiyat Sorunuz

25 kVA Movable High Frequency Tarpaulin Awning Welding Machine

Fermaksan | TR 250 GB

Fiyat Sorunuz

Yüksek Frekans Branda Kaynak Makinası

Fermaksan | TR 250 B

Fiyat Sorunuz

Ultrasonik Plastik Kaynak Makinesi 2600 Watt - Baysonic Bsw2615

Baysonic | BSW2615

Fiyat Sorunuz

Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Plastik Kaynak Makinası Popüler Ürünler

Yapısal olarak sert, elastik ve dayanıklı olan plastik ya da PVC malzemeler pek çok avantaj sağlayarak kullanıcılar için büyük bir kolaylık sunmaktadırlar. Özellikle boru yapımında sıklıkla tercih edilen plastik – PVC dekorasyon ve yapı işlerinde tercih edilmektedir. Ancak borular üzerinde yapıya ya da işe göre çeşitli müdahaleler gerektiğinde plastik boru kaynak makinesi gerekmektedir. Bu makine ile birlikte plastik boruları yönlendirmek kolay olmaktadır.

 

Plastik Kaynak Makinesi Nedir?

Yapısal olarak dayanıklı, sert ve elastik bir yapıda olan plastik – PVC malzemeler pek çok alanda büyük avantajlar sağlamaktadırlar. Özellikle sağladığı kullanım kolaylıkları itibariyle boru üretiminde plastik – PVC malzemeler çok sık kullanılmaktadırlar. Bu açıdan dekorasyon ve yapı işlerinde yaygın olarak kullanılırlar. Ancak bu boruların ihtiyaca göre kesilmesi ya da şekillendirilmesi için plastik kaynak makinesi gerekmektedir. Plastik kaynak makinesi termoplastik yapıda olan malzemelerin kaynak işlemleri için kullanılmaktadır. Plastik kaynak makineler ile birlikte plastik boruların kesilmesi, eritilmeleri ve yeniden birleştirme işlemleri kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede boru tamiratı ya da boruların uzatma işlemleri de rahat bir şekilde yapılmaktadır. Elektrik kablolarının yerleştirileceği ve elektrik hattının çekileceği durumlarda da yine bu makineleri kullanmak mümkün olmaktadır. Aynı zamanda kapı ve pencere profillerinin hazırlanması için de plastik kaynak makineleri faydalı olmaktadır. Bu tür işler için plastik kaynak makineleri mutlaka kullanılması gerekmektedir.

 

Plastik Kaynak Makinesi Hangi İşe Yarar?

Çeşitli şekillerde ısı üretimi yapan makineler ısıyı yayarak çalışmaktadırlar. Bu kapsamda kesme, birleştirme işlemleri gibi pek çok işlem makineler ile birlikte çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Birleştirme işlemleri plastik parçaların eritilerek yapıldığı gibi bu işlemler aynı zamanda boruların aralarına ek plastik malzemelerin koyulmasını da sağlamaktadır. Kaynak yöntemi ve uygulama yöntemleri ise boru kaynak makinesi çeşitleri arasında farklılık taşımaktadır. Ancak hangi model tercih edilirse edilsin plastik kaynak makineleri riskli işler ve zor alanlarda kullanılmak için görevlerine uygun ve aynı zamanda da yüksek güvenlik sağlayacak şekilde üretilmektedirler. Hobi amaçlı kullanımlardan endüstriyel alanda kullanıma kadar ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilir ve hızlı, pratik, güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Plastik Kaynak Makinesi Çeşitleri Neler?

Farklı görevleri, özellikleri ve tasarıma sahip olan çok çeşitli plastik kaynak makineleri bulunmaktadır. Her biri farklı özellikler taşımakta ve haliyle farklı fiyatlara da sahip olmaktadır. Plastik kaynak makinesi çeşitleri tekli ya da set olarak da satılabilmektedir. Tekli olarak satışa sunulan modellerde çeşitli çaplara sahip olan borularda kullanılacak farklı çaplarda paftalar yer almaktadır. Set olarak satışa çıkarılan modellerde ise markasına ve modeline göre değişkenlik gösterecek şekilde farklı çaplarda paftalar, boru kesme makası, piston ya da yer ayağı gibi parçalar bulunmaktadır. Küçük ve büyük boyutlara sahip olan plastik kaynak makineleri genel olarak güvenli, pratik ve kolay bir kullanım sunmaları için tasarlanmışlardır. Hafif ve ergonomik tasarıma sahip olan modeller kendi içlerinde özelliklerine göre ayrılmaktadır. Örneğin sadece su işlerinde kullanılacak bir makine ihtiyacı bulunuyorsa bu durumda plastik su borusu kaynak makinesi modelleri tercih edilmelidir. Bunun yanında makine seçerken ısıya dayanıklılık derecesi, güç değerleri, besleme gerilim değerleri, sahip olunan frekans aralığı gibi çeşitli işlevsel özelliklerinin de göz önünde tutulması gerekmektedir çünkü bu değerler her modelde ve markada değişkenlik gösterebilmektedir. Plastik kaynak makinesi çeşitleri arasından çalışma alanına ve iş tanıma göre model seçimi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Plastik Kaynak Makinesi Özellikleri Neler?

Plastik kaynak makinesi özellikleri kullanılacak alanların ihtiyaçlarına göre belirlendiği için her modelde farklılık taşıyabilmektedir. Bu bakımdan kullanılacak alana, iş tanımına göre seçim yapılması gerekmektedir. Ancak her model iş devamlılığı sağlayacak yüksek güvenlik sunan modellerden oluşmaktadır. Elektrik ile çalışan plastik kaynak makinelerinin şarj edilebilir modelleri de bulunmaktadır ve böylece elektrik akımının olmadı, dış alan gibi yerlerde kolayca çalışma imkânı sağlamaktadırlar. Plastik su borusu kaynak makineleri ise temiz ya da pis su taşıyan boruların kaynak işlemlerinde kullanılmaktadır. Su işleri için kullanılacak olan makineler yapısal ve işlevsel özellikleri ile diğer kaynak makinelerinden farklılık taşımaktadır. Manuel, yarı otomatik ya da tam otomatik modellerde olan su kaynak makineleri, özenli ve dikkatli bir şekilde kullanım gerektirmektedirler. Su geçirmez uçlara sahip olan makineler aynı zamanda elektrik çarpmalarına karşı koruma sunmak için ikinci bir şalter sistemine de sahip olmaktadır ve böylece daha fazla kullanıcı güvenliği sunmaktadırlar. Plastik tampon kaynak makinesi özellikleri de yine kullanım alanına göre farklılık taşıyabilmektedir.

Model yapısına göre farklılık gösterecek olan çalışma usulü kapsamında hidrojen ya da oksijen gazının üretilerek kullanılarak kaynak makineleri işlemlerini yapmaktadırlar. Bu özellikleri ile birlikte plastik boru kaynak makineleri kapasiteleri, tasarımı için kullanılan malzemeleri ve işlevsel özellikleri ile birlikte kullanım alanına göre farklılık taşıyabilmektedir. Kullanıcılar tarafından rağbet gören modeller de kullanım alanlarına göre değişmektedir.

 

Plastik Boru Kaynak Makinesi Fiyatları Neler?

Plastik boru tesisat kaynak makinesi seçerken fiyat da önemli olmaktadır. Prolektro plastik kaynak makinesi fiyatları model ve işlevsel özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Çok çeşitli modeller arasından beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan modeller arasından yapacağınız seçimleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlar, makinelerin modellerine ve işlevsel özelliklerine göre farklılık gösterdiği için ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak modeli seçerken güç, frekans, gerilim seviyesi ve sıcaklık aralığı gibi özellikleri göz önünde tutmanız yararlı olacaktır. Şayet büyük çaplı boru kaynak işlerinde kullanılacak olan kaynak makineleri güç özellikleri kapsamında ufak çaplı kaynak işlemlerinde kullanılacak olan makinelere göre farklılık taşımaktadır. Set olarak satılan boru kaynak makineleri ise set içinde daha fazla aparatın bulunmasından ötürü fiyatları diğer modellere göre daha farklı olmaktadır. Kaynak makinesi alımında ödenecek tutar üzerinde etkili bir diğer etmen ise üretici firmaların fiyat politikalarıdır. Bu etmenleri göz önünde tutarak en uygun fiyatları modeli geniş ürün çeşitliliği ile rahatça bulabilirsiniz.

 

Plastik Boru Kaynak Makinesi Seçiminde Dikkat Edilecekler

Tampon ve plastik tamiri kaynak makinesi seçiminde dikkat edilmesi gereken belirli noktalar bulunmaktadır. Bu hususları göz önünde tutarak ihtiyacınızı en iyi şekilde görecek doğru makineleri seçebilirsiniz. Plastik kaynak makinesi modellerinde son derece geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu geniş ürün yelpazesi içinde ihtiyacınızı en iyi şekilde giderecek olan makinelerin seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. En önemli unsur güvenliktir ve güvenlik sonrasında dayanıklılık da seçeceğiniz makineyi belirlemektedir. Tamamı görev tanımına uygun olarak üretilen plastik boru kaynak makineleri özelliklerine ve kullanım alanlarına göre de farklılık taşıdığı için satın alma işlemleri öncesinde bu hususların da göz önünde tutulması yararlı olacaktır. Geniş kapsamlı olacak şekilde yapı ve dekorasyon işlemlerinde rahatlıkla kullanılmak üzere tercih edeceğiniz kaynak makinesi modelleri ufak çaplı ev ve bahçe işlemlerinizden daha büyük yapısal işlemlere kadar ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermek için tasarlanmışlardır. Hafif, ergonomik ve güvenli yapıları ile öne çıkan modeller için kullanım alanını göz önünde tutmak yararlı olacaktır.

 

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin