Baysonic Ultrasonik

Ultrasonik horn, booster, ultrasonik konvertör, ultrasonik jeneratör, plastik kaynak, tekstil, ambalaj ve ultrasonik metal kaynak makinaları.

Firma Ünvanı : Baysonic Ultrasonik Teknolojileri
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Perakende Satış Hizmet Satiş Sonrası Hizmet İhracat İthalat
Firma Kısa Bilgi : Ultrasonik horn, booster, ultrasonik konvertör, ultrasonik jeneratör, plastik kaynak, tekstil, ambalaj ve ultrasonik metal kaynak makinaları.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Şahıs Firması
Kuruluş Yılı : 1997
Sermaye : 250.001-1.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 250.001-1.000.000 TL Arası

Baysonic Makina Kısa Açıklama

Baysonic Ultrasonik Teknolojileri, 1997 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul’da yer alan fabrikasından ultrasonik plastik kaynak makinası, ultrasonik desenli dikiş makinası, ultrasonik kumaş dilimleme ve ebatlama makinası, ultrasonik kapitone makinası, ultrasonik kumaş kenarı kesim ve dilimleme makinası, ultrasonik poşet kaynak makinası, tam otomatik nonwoven çanta makinası, nonwoven yastık kılıfı makinası, nonwoven koltuk başlığı makinalarının üretimini yapmaktadır.

Baysonic Ultrasonik, ultrasonik kaynak yönteminde, Baysonic Ultrasonik Türkiye’nin ilk imalatçısı olan firma hem Türkiye hem yurtdışına satışlarını gerçekleştirmektedir.

Baysonic Ultrasonik üretimi gerçekleştirirken müşterilerinden aldığı geri dönüşler ve piyasa araştırmalarıyla tasarım, uygulama, üretim ve ihtiyaçları karşılamaya yönelik geliştirmeler yapmaktadır.