Markalama Makinesi

kategorisinde 62 adet ürün
Fiber Lazer Markalama Makinası Hi-Pack Fbrlsr Ecs-6400
Cnc, Noktavuruşlu Markalama
Borries BM10 El Tipi Markalama Aracı
Lazer Etiket Makinası - Lazer Markalama
Videojet 3020 Co2 Lazer Markalama Makinesi
Videojet 3130 Co2 Lazer Markalama Makinesi
Kg 20 W Fiber Markalama Lazer Makinası
Videojet 7310 Fiber Lazer Markalama Makinesi
Ndyag Lazer Markalama Sistemi
Toplam 4 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Markalama Makinesi Firmaları Tümü

Ürünlerin paketleme ve ambalajlama işlemi sırasında markalama makinesi ya da markalama sistemlerine başvurulur. Bu makine ve sistemler sayesinde ürünlerin üzerine seri numara ve marka gibi kullanıcıyı ya da tüketiciyi bilgilendirecek yazılar oluşturulur. Farklı çeşitleri bulunan bu makinaların; kazımalı markalamala makinası, klasik markalama makinası, lazer markalama makinası, nokta vuruşlu markalamala makinası, sıcak markalama makinesi, lazer markalama tüpü gibi seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan markalama makinası alternatiflerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Ayka, Borries, Couth, Elektrox, Fiberlast, Hi-Pack, Kaya Lazer, Kortho, Lasit, Lazermarket, No Name ve daha pek çok firmanın makine ve sistemlerine ulaşabilirsiniz.

Markalama Makinası veya diğer bir deyişle Markalama Sistemleri ürünlerin üzerine marka plaka seri no gib sert malzemeler üzerine muntazam şekilde yazı ve şekil çizmek için maliyetleri düşüren kaliteli ürün anlayışını vurgulayan özel makinalara kısaca üretilen üretim aşamasında olan  yada imalatı yapılan ürünlerin etiketlerinde bulunması gereken kullanıcıyı bilgilendiren yazıları veya işaretleri oluşturmak için kullanılan makinalara yada sistemlere denir. Markalama makinaları yaptığı işin ihtiyacına göre çeşitleri vardır.

Bunlar: klasik markalama makinası, nokta vuruşlu markalama makinası, Manuel el ile markalama sistemleri,lazerli markalama makinası, kazımalı markalama makinaları diye gruplandırabiliriz.

Markalama makinaları kullanılarak üretilen makina veya cihazların kaliteye verilen önemin belirtilerinden biridir. Klasik yöntemlerle yapılan markalamarın yerini artık daha teknolojik makinalar kullanılarak uygulanmaktadır. Markalama makinaları uygun ekonomik fiyatlarla temin edilebileceği gibi fiyat sınırlamaları olmadan yüksek kaliteli yeni jenerasyon markalama makinalarını sitemiz üstünden ilgili firmaların ürün çeşirtlerinde fiyat, teknik özellik, ürün görselleri, resim ve videosunu ayrıca satış şekli ve detaylarını bulabileceğiniz web hizmeti sunuyoruz.

Markalama makinaları sert metaller üzerinde veya hassas kağıt veya plastik materyaller üzerine işlem yapabilmektedirler. Sert metaller için genellikle Lazer markalama makinaları veya nokta vuruşlu markalama makinası veyahut elle manuel markalama işlemi yapan markalama kalemleri de mevcuttur. Ahşap veya ağaç ürünler üzerinde yada plastik kauçuk malzeme üzerine markalama yapmak için en uygun olan makina modeli kazımalı veya lazerli markalama makinası önerilmektedir.

Markalama Makinesi tüm çeşitleri, fiyatları ve tüm teknik detaylar sıfır ve 2. el Markalama Makinesi ilanlar imalattan bayiden tedarikçiden ürünler