Kule Vinç kategorisi aramanızda 22 adet ilan bulundu

Kule Vinç Popüler Ürünler

İnşaat sektöründe genellikle şantiyelerde sabit yada hareketli bir taşıyıcı üzerinde ağır yüklerin yatayda ve düşeyde taşınmasını sağlayan çelik yapılı kule tip vinç bu sayfada. Bu sistemin dengelenmesi amacıyla bom aparatının arka kısmında, ağırlık oluşturan beton denge taşları yer alır. Son teknoloji ürünleri olan bu taşıyıcı ve yükseltici ürünler sayesinde uzanılması ve yetişilmesi güç olan noktara güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Genellikle şantiyelerde yaygn olarak kullanılmaktadır. Özellikle büyük inşaat alanlarında ve iş sahalarında kullanılan bu ürün sayesinde hızlı bir şekilde işlerinizi tamamlayabilme imkanı bulursunuz. 

Konut yapımlarında , özel projelerde , plazalar ve daha pek çok yüksek mekanların yapımında malzeme taşıma veya ağırlık kaldırma işlerinde kullanımı oldukça yaygındır. İş sağlığı ve güvenliği düşünülerek küçükcük bir risk ya da tehtit oluşmadan üretilmiş ve sağlığınızı güvence altına alan harika ürünler üretilmiştir. Bu ürünün kullanılmasıyla beraber yüksek yerlere yetişmek artık daha kolay , hızlı işler yapmak , zaman kaybetmeden seri bir şekilde çalışmak , çalışırken bir risk oluşmadan çalışabilmek , ağır malzemelerin en yüksek yerlere rahatlıkla taşımak gibi birden fazla faydası bulunmaktadır.

Portalımızda birbirinden farklı 100 çeşit ürün bulunmaktadır. Her bir makina kendi yapısı gereği farklı özelliklere ve işlevlere sahiptir. Portalımızda bomlu , kolay kurulum , kuyruksuz , mobil , üstten dönen gibi birden fazla modeli , farklı kullanım alanlarına ve kapasitesine göre çeşit çeşit ürünleri bir arada göreceksiniz. Zengin ürün seçeneği sayesinde ihtiyacınız olan makinayı bulmak artık çok kolay. Tek bir makinaya bağlı kalmadan lazım olan makinaları hemen bu sayfada bulacaksınız . Bu ürünler ne kadar güçlü ve kullanışlı olur ise okadar sağlıklı ve verimli çalışabilirsiniz. Yerden kat kat yüksekliklere çıkmak ve bir yerden başka bir yere malzemeyi yüksekte taşımak kolay değil. Üzerinde çalıştığınız makinanın dış etkenlerden ve kullanımdan kaynaklı riskleri ekarte edebilen özellikleri olmalı işte böyle sebeblerden ötürü portalımızda çok sayıda ürüne ve modele yer verdik. Her kullanıcının farklı yüksekliklerde kullanıma uygun modeller ,taşıma kapasitesi farklı farklı ürünler bu sayfada.

İnşaatlar  yükseldikçe inşaat ile beraber yükselirler. Kurulum aşamasında, bağlantı elemanlarıyla sabitleme işlemine tabi tutulur.Bu işlem ancak ve ancak profesyonel bir operatör tarafından gerçekleştirilmeli. Eğer bilmeyen bir kişi ya da kısmı bilgi sahibi olan birisi ile çalıştırğınızda yaptığı tek bir hata ile facialara sebeb olunabilir.Ürünün boyu uzatılmak istendiğinde, orta noktada bulunan ekleme kısmına dışarıdan getirilen çelik bağlantı ekipmanları montajı yapılır. Bu işlem için de deneyim ve tecrübe sahibi uzman personel ile yapılması gerekir.

Boom kaldırılabilen , kolay kurulum , mobil , üstten dönen gibi çeşitli ürünlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu vinçin kullanılma alanı insanoğlunun yetişemediği yüksekliklerdir. Yüksek kalite ve düşük fiyat ile güven içinde alışverişinizi yapabilirsiniz. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle vinç ve ekipmanları başlığı altında.

 

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Kule Vinç kategorisinde