350 - 800 Vakumlu Çatı Ve Cephe Sandviç Panel Kaldırma Mobil Kule Vinç

Gestfünter | 350-800

Fiyat Sorunuz

Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Kule Vinç Popüler Ürünler

İnşaat sektöründe genellikle şantiyelerde sabit yada hareketli bir taşıyıcı üzerinde ağır yüklerin yatayda ve düşeyde taşınmasını sağlayan çelik yapılı kule tip vinç bu sayfada. Bu sistemin dengelenmesi amacıyla bom aparatının arka kısmında, ağırlık oluşturan beton denge taşları yer alır. Son teknoloji ürünleri olan bu taşıyıcı ve yükseltici ürünler sayesinde uzanılması ve yetişilmesi güç olan noktara güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Genellikle şantiyelerde yaygn olarak kullanılmaktadır. Özellikle büyük inşaat alanlarında ve iş sahalarında kullanılan bu ürün sayesinde hızlı bir şekilde işlerinizi tamamlayabilme imkanı bulursunuz. 

Konut yapımlarında , özel projelerde , plazalar ve daha pek çok yüksek mekanların yapımında malzeme taşıma veya ağırlık kaldırma işlerinde kullanımı oldukça yaygındır. İş sağlığı ve güvenliği düşünülerek küçükcük bir risk ya da tehtit oluşmadan üretilmiş ve sağlığınızı güvence altına alan harika ürünler üretilmiştir. Bu ürünün kullanılmasıyla beraber yüksek yerlere yetişmek artık daha kolay , hızlı işler yapmak , zaman kaybetmeden seri bir şekilde çalışmak , çalışırken bir risk oluşmadan çalışabilmek , ağır malzemelerin en yüksek yerlere rahatlıkla taşımak gibi birden fazla faydası bulunmaktadır.

Portalımızda birbirinden farklı 100 çeşit ürün bulunmaktadır. Her bir makina kendi yapısı gereği farklı özelliklere ve işlevlere sahiptir. Portalımızda bomlu , kolay kurulum , kuyruksuz , mobil , üstten dönen gibi birden fazla modeli , farklı kullanım alanlarına ve kapasitesine göre çeşit çeşit ürünleri bir arada göreceksiniz. Zengin ürün seçeneği sayesinde ihtiyacınız olan makinayı bulmak artık çok kolay. Tek bir makinaya bağlı kalmadan lazım olan makinaları hemen bu sayfada bulacaksınız . Bu ürünler ne kadar güçlü ve kullanışlı olur ise okadar sağlıklı ve verimli çalışabilirsiniz. Yerden kat kat yüksekliklere çıkmak ve bir yerden başka bir yere malzemeyi yüksekte taşımak kolay değil. Üzerinde çalıştığınız makinanın dış etkenlerden ve kullanımdan kaynaklı riskleri ekarte edebilen özellikleri olmalı işte böyle sebeblerden ötürü portalımızda çok sayıda ürüne ve modele yer verdik. Her kullanıcının farklı yüksekliklerde kullanıma uygun modeller ,taşıma kapasitesi farklı farklı ürünler bu sayfada.

İnşaatlar  yükseldikçe inşaat ile beraber yükselirler. Kurulum aşamasında, bağlantı elemanlarıyla sabitleme işlemine tabi tutulur.Bu işlem ancak ve ancak profesyonel bir operatör tarafından gerçekleştirilmeli. Eğer bilmeyen bir kişi ya da kısmı bilgi sahibi olan birisi ile çalıştırğınızda yaptığı tek bir hata ile facialara sebeb olunabilir.Ürünün boyu uzatılmak istendiğinde, orta noktada bulunan ekleme kısmına dışarıdan getirilen çelik bağlantı ekipmanları montajı yapılır. Bu işlem için de deneyim ve tecrübe sahibi uzman personel ile yapılması gerekir.

Kule vinç Boom kaldırılabilen , kolay kurulum , mobil , üstten dönen gibi çeşitli ürünlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu vinçin kullanılma alanı insanoğlunun yetişemediği yüksekliklerdir. Yüksek kalite ve düşük fiyat ile güven içinde alışverişinizi yapabilirsiniz. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle vinç ve ekipmanları başlığı altında.

Kule vinç fiyatları genellikle 300.000 TL'den başlayıp on binlerce dolara kadar çıkabilir. Bu fiyat aralığı, vinçlerin özelliklerine, yük kapasitesine, kiralama süresine ve hizmetlerine göre değişiklik gösterebilir. Her bir kule vinç kiralama veya satış şirketinin farklı fiyatlandırma politikaları ve seçenekleri olabilir. Örneğin, daha yüksek yük kapasitesine sahip veya özel işlevlere sahip vinçler genellikle daha yüksek bir fiyatla gelirken, daha küçük ve standart modeller daha uygun fiyatlı olabilir.

Kule vinç fiyatları genellikle günlük, haftalık veya aylık kiralama süreleri için belirlenir. Ortalama olarak, günlük kiralama fiyatları genellikle 500 ile 2000 dolar arasında değişebilir, ancak bu fiyatlar coğrafi konum ve vinç özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

 

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Kule Vinç kategorisinde

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin