Üyelik Sözleşmesi

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.makinaturkiye.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.
Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Anexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Anexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi tarafından görülmez ve kaydedilmez).


Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin  Anexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Anexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
www.makinaturkiye.com üyeliğinden ayrılmak için bilgi@makinaturkiye.com a üyelik iptal talebi göndererek silebilirsiniz..
Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Anexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet haklarıAnexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi‘ne aittir.


Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0850 511 1 666  numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan veya bilgi@makinaturkiye.com eposta adresinden Anexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi'ne danışabilirsiniz.

www.makinaturkiye.com sitesine üyelik/alışverişim sırasında vermiş olduğum iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgilerin üyelik/satış işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, keza muhtelif ürün/hizmetlerin Anexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi ve tedarikçileri tarafından tarafıma verilebilmesi/satımı ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınmasına, siteniz -Anexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanmasına, işlenmesine, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılmasına ve kullanımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

Anexxa Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi