Römork

kategorisinde 11 adet ürün

Römork Popüler Ürünler

Yük taşıma da genelde tarım sektöründe kullanılan araçtır. Tarımsal faaliyetlerdeki taşıma işleri için üretilmiştir. Peki taşıma işlerinden başka ne iş yapar ? Ön ve arka kısmına takılan aparatlar sayesinde tarım makinasına dönüşür. 

Tarla sürmede , ekin ekmede , hasat sırasında , hayvan taşımada , bahçe sulama işlerinde , eşya taşımada , yük taşımada ve pek çok şekilde değerlendirilmektedir. Her bir aracın modeli ve kapasitesi birbirinden farklı olmak üzere at , boru taşıma , box , kabinli , kamp , karavan , kroser , motopomp , platform taşıma , ticari gibi çeşitleri olan bu araçlar ve daha fazla çeşit bu sayfada. Her gün güncellenen ve her sektörden makina ve araçlar eklenen sitemizde siz değerli ürün alıcıları için birbirinden özel fırsatlar sunuyoruz. Türkiye'nin her bölgesinden üretici ve satıcı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tüm bilgilerimiz güncel ve güvenilir. Kontrolleri yapıldıktan sonra portalımızda firma iletişim bilgilerini ekliyoruz. Birbirinden farklı marka ve modelde araçları görüp inceleyerek almak istediğiniz modele hemen ulaşabilirsiniz. 

Yük taşımak için üretilen portatif ve her yere taşınması kolay , yer kaplamayan bir modeldir tüm ağırlık kapasiteleri birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Boru taşımak için üretilmiş olan modeller şeklen boru uzunluğunda güçlü , dayanıklı ve uzun ömürlü modellerdir. Kullanım amacına şekillenen tüm modelleri bu sayfada inceleyebilirsiniz. Sıfır , ikinciel , kiralık , satılık tüm araç modelleri ve fiyatları bu sayfada.

Römork fiyatları çeşitleri tüm marka ve modelleri aksesuar ve ekipmanları satılık römork ve tedarikçileri.