Maske Makinesi kategorisi aramanizda 11 adet ilan bulundu

Speedster 9600 Otomatik Maske Lastik Takma Makinası

Speedster | Speedster 9600

68.000 +KDV

Maske Üretim Makinesi

Şahmak | shmk mmlm

Fiyat Sorunuz

70 Pieces/Minute Lace-Up Surgical Mask Machine

Reomak | R-CM001

Fiyat Sorunuz

N95 Medical Mask Machine

Reomak | N95

Fiyat Sorunuz

EMS 425 Atom Dönerkafa Kesim Presi

Erkan Makina | EMS 425

Fiyat Sorunuz

Maske Makinesi Popüler Ürünler

Maskeler özellikle salgın dönemlerinde hayatın vazgeçilmez bir aracı haline gelirler. Salgın gibi durumlarda mikroplardan ve virüslerden korunmak için gerekli olan maskeler aynı zamanda pek çok iş kolunda da iş tanımı gereğince gerekli olmaktadır. Maske makinesi çeşitleri ile birlikte maske üretimi yapabilmeniz mümkün hale gelmektedir.

 

Maske Makineleri Çeşitleri Neler?

Maske üretim makinesi çeşitleri temel olarak maske üretmek için kullanılan ve özellikle salgın gibi dönemlerde yeni iş kollarının oluşmasına ya da mevcut iş potansiyelinin artmasına yardımcı olan makinelerdir. Maskeler çok eski dönemlerde de günlük yaşamda ve çeşitli iş kollarında kullanım özelliklerine sahip olmalarına karşılık salgın gibi dönemlerde çok daha gerekli bir hale gelmişlerdir. Salgınlarda kendilerini ve çevrelerini korumak isteyenlerin taktıkları maskeler bu sayede salgının yayılmasını ve hastalıklara karşı önlem almayı sağlamaktadırlar. Maskelerin bu denli yaygın halde kullanılması maske üretim makinelerini de önemli bir hale getirmektedir çünkü maskeler belirli bir standartta olmaları ve aynı zamanda da hızlı bir şekilde üretilmelerini sağlamaları için maske üretim makinelerine ihtiyaç bulunmaktadır.

Geniş bir ürün yelpazesinde bulunan maske makineleri çeşitliliklerine göre özellikleri bakımından farklılık göstermelerine karşılık genel olarak iç kulak ve dış kulak halkası, burun deli ve gövdesi üretimi yapan makinelerdir. Makinelerin en büyük özelliklerinden birisi modeli ne olursa olsun hijyen sağlamalarıdır. Başka bir deyişle maske üretim makineleri maskelerin el değmeden üretilmesini sağladıkları için oldukça önemlidirler. Otomatik şekilde üretilen maskeler aynı zamanda makinalarda istenilen sayılarda da paketlenmektedir. Paketleme işlemi bittikten sonra da üzerine marka adı tercihen basılabilmektedir. Bu kapsamda özellikle salgın dönemlerinde tamamen el değmeden üretilen maskeler sağlığın korunması açısından yararlı olmaktadır.

 

Maske Makinelerinin Yararları Neler?

Maske yapma makinesi çeşitleri sadece üretim anlamında değil aynı zamanda ürünler açısından da çok sayıda yarara sahiptirler. Maskelerin koruyucu özellikte olmaları için belirli standartlar göz önünde tutularak yapılması gerekmektedir. Genel olarak sağlıklı maskeler 3 katlı olmalı, filtre özelliğinin de yüzde doksan civarlarında olması şart koşulmaktadır. Maske üretimi yapan makinalar bu özelliklere göre maske üretimi yapmaktadır ve her maskede belirtilen standardın yakalanması için son derece yararlı olmaktadırlar. El ile üretim yapıldığında hem zaman hem de sağlık açısından kayıp olacağı gibi aynı zamanda her üründe belirli standardı yakalamak da güç olabilecektir. Maske makineleri ise her maskenin belirlenmiş olan standartlarda olmasını sağlayarak maske üretimini daha stabil bir hale getirmektedir.

 

Maske Makinesi Özellikleri Neler?

Maske makineleri üretim kapasitelerine ve hangi türden maske üreteceklerine göre farklılık taşımaktadır. Maskeler kendi içlerinde farklı türlere ayrılmaktadır ve her birisinin farklı özellikleri olduğu için maske makinelerinin yapıları da buna göre belirlenmektedir. Maske makinelerinde temel olan nokta hızlı ve sağlıklı bir şekilde üretim yapmak olduğu için makinelerin genel özellikleri maskelerin yüksek hızlarda ve yüksek standartlarda üretilmesini sağlamaktır. İstenen maske çeşidine göre üretim yapabilen makineler kullanım açısından da kullanıcılara kolaylık sunarlar. Maske üretimi yapan makinelerin gövdeleri sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım yaratması için güçlendirilmiş dayanıklı alüminyum alaşımlı maddelerden yapılmaktadır. Motor ve kontrol cihazlarının bulunduğu makineler de vardır ve bu makinelerde dokunmatik ekran üzerinden üretim sürecini kontrol ve takip etmek mümkün olmaktadır. Makinelerde aynı zamanda olası acil durumlarda ani durdurma yaptırmak için anahtar da bulunmaktadır. Anahtarlar makineyi kullanan personelin güvenliğinin en iyi şekilde sağlanması için tasarlanmışlardır ve kullanım açısından en uygun yere monte edilmişlerdir. Makinelerde üretim yapılan maske çeşidine göre de güçlü turbo radyatörler bulunmaktadır. Hava ve elektrik borularının farklılık taşıyabilmesi için genelde ayrı renkler kullanılır ve böylece makineler daha kullanışlı bir hale gelirler. Maske üretim makinesi çeşitleri temel olarak bu özellikleri barındırmalarına karşılık üretim yapılacak maske çeşidine göre de özellikler taşıyabilmektedirler.

 

Maske Makinesi Fiyatları Nedir?

Maske üretim makinesi fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle son zamanlarda maske üretiminin artması sebebiyle maske üretim fiyatlarında yaşanan yoğun talep de fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan makineler hız, güç ve üretim kapasitelerine göre farklı fiyatlara sahiptirler. Ancak temel olarak hangi fiyat aralığında olursa olsun maske makinesi seçiminde maskelerin en az 3 katlı olacak şekilde üretilmesi ve doğru malzeme kullanımına olanak veren makine çeşitlerinin tercih edilmesi önerilmektedir. El değmeden üreme aşamasının başarılı bir şekilde tamamlanması için yine el değmeden paketleme yapılabilmesi de makinelerin fiyatlarında belirleyici unsurlardan olmaktadır.

Makine fiyatlarını belirleyen diğer bir unsur saatte yapmış olduğu üretim kapasitesine dayanmaktadır. Makineler genelde ortalama saatte 7200 civarında maske üretme kapasitesine sahiptirler. Bunun daha üstünde olan makineler için de fiyat artışı söz konusu olmaktadır. Aynı şekilde tek kullanımlık maske makinesi de tek kullanımlık üretim yaptıkları için daha farklı özellikler de taşımaktadırlar. Tek kullanımlık maske için üretim yapan makinelerin maskeye değen yüzleri paslanmaz olmaktadır. Kenar kontrol otomasyon sistemine de sahip olan makinelerde ise kumaş temizleme ünitesi bulunmaktadır. Bu sayede maske için kullanılan kumaşların temizliği sağlanmaktadır.

 

Maske Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Maske makinesi seçimi yaparken hangi türde maske üretimi yapılacağına göre karar kılınmalıdır. Çok farklı maskeler bulunduğu için makinelerin üretim yapıları ve kapasiteleri de buna göre belirlenmektedir. Özellikle salgın gibi durumlarda günlük yaşamda kullanılmak için üretilecek olan maskeler için bez maske makinesi çeşitleri seçilmelidir. Bu maskelere cerrahi maske de denilmekte olup makinelerin çoğu bu tür maskeleri üretme yapısına sahiptirler. Ancak cerrahi maskeler de kendi aralarında ayrıldığı için örneğin lastikli maskeler üretilmek isteniyorsa lastikli maske makinesi çeşitleri tercih edilmelidir.

Bu açılardan maske makinesi tercihinde bulunurken hangi tür maske üretimi yapılacağının önceden kararlaştırılması doğru olan makineyi seçmeye yardımcı olacaktır. Maske yapım makinesi çeşitleri sayesinde maskelerin üretimi kolay bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle salgın dönemlerinde virüslerden korunmak için çok gerekli olan maskelerin üretimi hem yeni ş kollarını doğurmakta hem de mevcut iş kollarının gelişmesini ve büyümesini sağlamaktadır. Sağlığını ve çevresini korumak isteyen herkesin kullanması gereken maskeler bu açıdan kendi içlerinde de farklılığa uğradıkları için makinelerin üretimleri de buna göre belirlenmelidir. Eğer belirli iş kollarına örneğin madenciler için maskeler üretilmek isteniyorsa makinelerin bu türden maskelerin üretimi için uygun olup olmadığına bakılmalıdır.

 

Kullanışlı ve Ergonomik Modeller

Maske yapma makinesi fiyatları kadar çeşitli özelliğe sahip olmalarıyla da ayrılmaktadır. Üretim kapasiteleri, kontrol seçenekleri ve diğer özellikleri ile birlikte maske makineleri geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olabilmektedir. Bazı modellerde görülen uzaktan bağlantı yaparak cihazı kontrol etme seçeneği kullanıcılar için ekstra kolaylık ve hız sağlamakta, cihazın çalışmasını da daha istikrarlı hale getirmektedir. Ancak hangi model olursa olsun yüksek performans sunan modeller arasından kolay bir şekilde tercihte bulunabilir ve böylece maske üretimi için gerekli olan iş kolaylığını sağlayabilirsiniz. Maske yapma makineleri çok yüksek üretim ihtiyaçlarını bile rahatlıkla karşılarlar.

 

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin