Kartal Makina

Kartal Makina sıva alçı makinaları ve yedek parçalarının üretimini, ithalatını, ihracatını, makina servisi yapan 10 yıllık deneyime sahip, ürünlerinde kaliteye büyük önem veren bir firmadır.

Firma Ünvanı : Kartal İnşaat Makinaları ve Yedek Parçalar Ayhan Kartal
Faaliyet Tipi : İhracat İmalatçı - Üretici Toptan Satış Distiribütör Perakende Satış Hizmet Satiş Sonrası Hizmet İthalat Tedarikçi
Firma Kısa Bilgi : Kartal Makina sıva alçı makinaları ve yedek parçalarının üretimini, ithalatını, ihracatını, makina servisi yapan 10 yıllık deneyime sahip, ürünlerinde kaliteye büyük önem veren bir firmadır.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Şahıs Firması
Kuruluş Yılı : 2012
Sermaye : 0-100.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 250.001-1.000.000 TL Arası
Power Machines, şirketimiz Kartal Makina’nın sahibi olduğu ticari bir markadır. Şirketimizin merkezi Türkiye’nin en gelişmiş ve en büyük şehri olan İstanbul’dadır. Şirketimiz inşaat makinaları sektörünün alçı sıva karıştırma ve püskürtme makina sistemleri alanında 10 yıllık bir geçmişe ve tecrübeye sahiptir. Alçı sıva makinalarının imalatı, teknik servisi  hizmetlerini, tüm yedek parçalarının alım ve satımı gibi ticari faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin karşılaştıkları tüm teknik sorunları çözmek ve ih... devamını oku..