Treyler Popüler Ürünler

Treyler nedir ?

Bu ürün otomobil, kamyon ya da traktör için kullanılan büyük ve geniş vagonlardır. Bu araçlar, tehlikeli maddeler de olmak üzere, ağır yüklü şeyleri taşıyabilir ve nakliye edebilir. Otomobil, kamyon ya da traktör gibi araçların yardımı ile taşımacılık amaçlı kullanılmaktadırlar. Yarırömork olarak da adlandırdığımız, en az 1 dingilli ve çekici ile çekilerek kullanılan yük taşıma araçlarıdır. Yükün bir kısmını, üzerine bağlı bulunduğu dingil sayesinde taşıyabilmektedir. Motorlu bir taşıt tarafından çekilen ve taşıyacağı yükün özelliklerine has bir şekilde tasarlanmaktadır. İmal edilen en az bir dingili ve çekildiği taşıta çeki oku, döner tabla, kanca vb adlarla tanımlanan bir bağlantı aygıtı aracılığı ile bağlanır. Nakliye sektöründe yaygın olarak kabul görmüştür. Kısaca taşıma araçlarının arkasındaki kasalardır. Ürün taşımacılığını kiliti olan dorselerin tanımı halk arasında, kamyon, kamyonet gibi araçların arkasına bağlanan kasalar şeklinde oluyor. Dorseler kendi içerisinde birçok farklı tip şeklinde ayrılıyor ve buna göre de kullanım alanları değişiklik gösteriyor. Genellikle Tırların arkasında görmeye alışık olduğumuz dorse tipi olan düz dorse, hemen hemen akla hayale gelebilecek birçok ürünün taşınması için kullanılıyor. Uluslararası nakliyat içinde sıkça tercih edilen düz dorseler, 13.60 metre boyutuna oluyor ve 2,42 metrelik bir en oranına sahipler. 

Üstü açık olarak görmeye alışık olduğumuz jumbo dorseler temel mantık olarak iyi ayrı parça halinde tasarlanıyor ve çoğu zaman araç tasarımı için kullanılıyor. Boyutu genel olarak 9.10 metre olan jumbo dorseler, en olarak da düz dorse gibi 2.42 metrelik bir alan kaplıyor. Hem şehir içi nakliyat konusunda yardımcı olan römorklar hem de tarla gibi alanlarda tarımsal faaliyetlerin en büyük yardımcılarından biri. Römorklar genel olarak, 6.20 metre boyutunda ve 2.42 metre eninde karşımıza çıkıyor. Çevre yollarında ya da otobanlar da görmeye alışık olduğumuz normal açık dorselerin uzunluğu 18 metreye kadar çıkabilir ve eninin boyutu 2.44 metreye kadar uzuyor. Özellikle saman gibi ürünlerinde taşınmasında normal açık dorseler kurtarıcı rolü oynuyor. Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz.  Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir. Uygulamanıza ve bütçenize uyacak şekilde kanıtlanmış ürünler ve ileri teknolojiler sayfamızda. Güvenilirlik, çok yönlülük ve hassasiyet sağlar. 

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin