Abkant Pres kategorisi

  aramanızda 91 adet ilan bulundu
Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Abkant Pres Popüler Ürünler

En çok sac olan ve sac malzemenin bükülmesi için kullanılan bir makine aletidir. İş parçasını uygun bir zımba ile kalıp arasında sıkıştırarak önceden belirlenmiş kıvrımlar oluşturur. Türkiye de sac işleme ve şekillendirme makineleri üreticileri özellikle son yıllarda önemli bir gelişme kat ederek, dünya ihracatında ön sıralara geçmekte. İhracat yapan sektörler, bugünkü deyimiyle mühendislik, kalite ve teknolojik açıdan tüm dünyayla rekabet edebilecek seviyeye geldi. Sağlam, dayanıklı, her şekle girebilme özelliği ve estetik görünüm gibi avantajlar sağlayan sac, birçok sanayi kolunda zorunlu olarak kullanılan bir malzeme haline geldi. Sac işleme teknolojileri bilgisayar teknolojilerinin de gelişimiyle hızlıca verimli gelişme gösterdi. Sac işleme sektöründe sacın bükümle şekillendirilmesini sağlayan üründür. Saca istediğiniz şekli vermeye yarayan son teknoloji üretilmiş modeller portalımızda. Sac malzemesinin şekillendirilmesini sağlayarak ihtiyaçları milimetrik hesaplarla yapabilen işlemlere abkant büküm denir. Bu yöntemde bükülmek için öncelikle sac makineye yerleştirilir , bükücü ucun bükülecek yere gelmesi gerekir. Bükme hızı da seri işler için  çok önemlidir bunların hepsinin belirli ayarları yapılır.

Bu ayarlamalar yapıldıktan sonra bükücü uç belirlenen hız ayarı ile dayatılmış saca doğru ilerler ve bükme işlemini yapar. Sac imalat sektörü, damperli kamyon, dorse imalatı, çelik kapı imalatı, endüstriyel mutfak, soğutma ve asansörün yer aldığı sektör, geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber bu ürününde mekanizmasında üreticinin işlerini kolaylaştıracak gelişmeler oldu.İşlerin kaliteli , hızlı ve kolay yapılmasını sağlayan üretimin kalitesini ve rekabet gücünü hız kontrol sistemi arttırmaktadır. Bu ürün sac metale hidrolik bansıçla güç uygular.Kullanılan malzemenin türü , kullanılan malzemenin kalınlığı , uygulanması uygun olan basınç gibi çalışma bilgileri kontrol panelinden cihaza kaydedilir. Bu sayede bükme işleminden sonra çıkacak ürün görülmüş olur.Her hangi bir hata veya dış etmenlerden gelebilecek sorunlara karşı anında müdehale edebilirsiniz. Her ihtiyaca göre model üretilerek tek bir makina tipine bağlı kalmadan birden fazla model ile çeşitli alternatifler sunulmuştur. Her ihtiyaca uygun tonajlarda modelleri ilan sayfalarımızdan görebilmeniz mümkün. Üst kalıp,alt kalıp,hidrolik eksenleri,numarik kontrol ünitesi bu makinanın işlem yapan bölümleridir.

Üst kalıp dişi kalıba hidrolik kuvvetle baskı uygular sacı arada sıkıştırır ve farklı açılarda bükmeyi yapar. Dişi kalıp “V” tipindedir. Üst kalıp bir çok farkı  şeklinde olabilir. Tüm kalıp şekillerine göre modeli sitemizdeki ilanlarımızdan bulabilirsiniz. Sac işleme kategorisinden istediğiniz işleme makinasını tüm çeşitleriyle ve yüzlerce model ürünle portalımızdaki ilanlardan bulabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve fiyat avantajlı tüm ürünler sayfamızda. Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır.

Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz.  Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir. Uygulamanıza ve bütçenize uyacak şekilde kanıtlanmış ürünler ve ileri teknolojiler sayfamızda. Güvenilirlik, çok yönlülük ve hassasiyet sağlar. Seçilebilecek yüz binlerce ürün ve sürekli büyüyen ürün yelpazesiyle endüstriyel ekipman ihtiyaçlarınızın burada karşılandığından emin olabilirsiniz. Binlerce kaliteli tedarikçi ve üretici ile çeşitli endüstriyel uygulamalarınız için satış, servis ve çözümler için tüm ekipmanları sağlayabileceklerinden eminiz.