EÇTS Makina

Demir Bükme Makinaları, Kepenk Sacı Çekme Makinası, Otomatik Kapı Sacı Çekme Makinası, Roll Form Makinası, Boru Profil Bükme Makinası, Güvenlikli Çelik İskele Makinası, Silindir Sac Bükme Makinası, Makina ve Kalıp imalatı ve satışı yapmaktadır

Firma Ünvanı : EÇTS Makina Kalıp Sanayi
Faaliyet Tipi :
Firma Kısa Bilgi : Demir Bükme Makinaları, Kepenk Sacı Çekme Makinası, Otomatik Kapı Sacı Çekme Makinası, Roll Form Makinası, Boru Profil Bükme Makinası, Güvenlikli Çelik İskele Makinası, Silindir Sac Bükme Makinası, Makina ve Kalıp imalatı ve satışı yapmaktadır
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Şahıs Firması
Kuruluş Yılı : 1982
Sermaye : 2500.001-10.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 - 24.999.999 TL Arası
EÇTS Makina EÇTS Makina
057

EÇTS Makina Demir Bükme Makinelerinde Uzmanlık ve Güven

EÇTS Makina, demir bükme makineleri ve kalıp sanayinde uzmanlaşmış bir firma olarak sektörde öncü konumdadır. 1955 yılından bu yana süregelen deneyim ve bilgi birikimiyle, müşterilerine en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. EÇTS Makina'nın temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımıdır.

Firma olarak, demir bükme makineleri, kepenk sacı çekme makinaları, otomatik kapı sacı çekme makinaları, roll form makineleri ve boru profil bükme makineleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Her bir ürünümüz, sektör standartlarını ve müşteri beklentilerini karşılamak için özenle tasarlanmakta ve üretilmektedir.

EÇTS Makina, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Teknolojiye uyumlu üretim süreçleriyle, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamayı hedefliyoruz. Ayrıca, kalite yönetim sistemlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak, ürünlerimizin güvenilirliğini ve dayanıklılığını garanti altına alıyoruz.