İlave Tablalı Freze Makinası

Netmak | FR 2100 IT

Fiyat Sorunuz

Ahşap Freze Popüler Ürünler

Ahşap Freze Makinası Genel olarak marangozların tezgahlarında kullanılan ve mobilya sektöründe sık sık kullanılmakta olan sert metal ve hız çeliğinden yapılan makinalar ahşap freze makinesidir. Ahşap freze makinesi en önemli özelliği diş sayısıdır. Ahşap freze makinesi için kullanılacak malzemenin yumuşaklığına, sertliğine veya dayanıklılığına göre çeşitli kullanılan diş sayıları önemlidir. Ahşap el frezesi, ahşap paletli freze makinası, ahşap şekillendirme frezesi, ahşap yatar milli freze, arabalı ahşap freze makinesi, eğri kenar ahşap freze makinesi, kopya ahşap freze makinesi, morsa ahşap freze makinesi, şakülllü ahşap freze makinesi gibi çeşitli frezeler Makina Türkiye'de. Sayfamızda Abc İtalyan, As Makina, Beeman, Bursa Yapımı, Ç M S, Çeliksan, Dinçmak, Erdem Makine gibi markalardan en kaliteli ahşap freze makinesi bulabilirsiniz. 

 
Ahşap işleme ve mobilya imalat sektörünün en çok görev düşen makinaların başında ahşap freze makinesi gelir. Çalışma şekli itibariyle ahşap freze makinesi basit olarak tasarlanmış bir yapısı ile hareket miline bağlanan freze bıçaklarının yardımı ile malzemeyi yontar. Bu basit ama çok fonksyonlu ahşap freze makinesi kendi ekseninde dönen mil üzerinde değişik ebat ve şekillerde hazırlanmış bıçaklar yardımıyla oyma işlemi gerçekleştirir. Bu işleme frezeleme denir. Ahşap freze makinesi her türlü ahşap malzemede kullanılabilmektedir. Genel olarak ahşap freze makinesi çelik aksam üzerine dizayn edilerek ortasından ana mil ve bu mili döndüren motoru vardır. Bu makinalarda ahşap torna da vardır.
 

Ahşap freze makinesi çeşitleri şakülli freze, kopya freze, düz freze en çok kullanılan çeşitleridir. Modelleri; yatar milli frezeler, şekillendirme frezeleri, eğri kenar frezeler ve morsa frezeler olarak sıralayabiliriz. Ülkemizde ahşap freze makinesi üreten birçok firmalar mevcuttur. Bu freze makinası firmaları aynı zamanda yurt dışına freze makinası ihraç ederek ülkemize döviz girdisi sağlamaktadır. Yüzlerce marka, model ve satıcıya anında ulaşabilme imkanı üstelik satılık ve kiralık seçenekleriyle Ahşap Freze Makinesi kategorisinde sizleri bekliyor.

Satılık Kiralık Ahşap Freze Makinaları Marka, Model Çeşitleri ile satılık makinalar ve ürünler, bayiler, hizmet verenler, İmalatçı, üretici, satıcı, tedarikçi firmaları b2b e-ticaret sitemizin Ahşap Freze Makinası kategori sayfalarında detaylı bulabilirsiniz.Ahşap işleme ve mobilya imalat sektörünün en çok görev düşen makinaların başında Ahşap freze makinaları gelir. Çalışma şekli itibariyle basit bir yapısı olan bu makinalar hareket miline bağlanan freze biçaklarının malzemeyi yontar. Bu basit ama çok fonksyonlu makina kendi ekseninde dönen mil üzerinde değişik ebat ve şekillerde hazırlanmış bıçaklar yardımıyla oyma işlemi gerçekleştirir. Bu işleme frezeleme denir.
 
Ahşap Mobilya makinaları içinde Freze makinası her türlü ahşap malzemede kullanılabilmektedir. Ahşap Kompakt freze makinalarında Ahşap tornada vardır. Frezeler kendi aralarında çeşitleride mevcuttur. Şakülli Freze, Kopya freze düz freze en çok kullanılan çeşitleridir. Diğer ahşap freze makinaları modelleri ; Yatar milli frezeler, Şekillendirme frezeleri, Eğri kenar ve morsa frezeler olarak sıralayabiliriz. Ülkemizde Ahşap freze makinası üreten birçok firmalar mevcuttur. Bu firmaları aynı zamanda yurt dişina ihraç ederek ülkemize döviz girdisi sağlamaktadır. Makina genel olarak çelik aksam üzerine dizayn edilerek ortasından ana mil ve bu mili döndüren motoru vardır.
 
Satılık Kiralık Ahşap Freze Makinaları Marka, Model Çeşitleri ile satılık makinalar ve ürünler, bayiler, hizmet verenler, İmalatçı, üretici, satıcı, tedarikçi firmaları b2b e-ticaret sitemizin Ahşap Freze Makinası kategori sayfalarında detaylı bulabilirsiniz.
Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin