Ahşap Torna kategorisi aramanızda 55 adet ilan bulundu

Ahşap / Ağaç 5 Eksen CNC Torna

Osel | OTS-5

Osel Pino Serisi Otomatik Torna Rovelver Aksesuar/Kulp Üretimi

Osel | PİNO 120

Tormat Pro CNC Ağaç Torna Makinesi

Dinçmak | Tormat Pro

Tormat EKO CNC Ağaç Torna Makinesi

Dinçmak | Tormat Eko

Tormat Smart 5 Eksenli Cnc İşleme Merkezi Ahşap Torna Makinesi

Dinçmak | Tormat Smart

JWL 1840EVS Ahşap Torna

Jet | JWL-1840EVS

1,5 kW x 2 Eksantrik İşlem Kopyalama Ağaç Lükens Torna

Dinçmak | EKS.T4-Z

18|36 (1836-220) Mlarevo Laguna Revo Torna Makinesi

Laguna | REVO 18|36

2 Eksen 2 Ünite Pro Cnc Ahşap Torna Makinası

Lathex | 2 AXIS

4 Eksen 4 Ünite Cnc Ahşap Torna Makinası

Lathex | 4 AXIS

2 Eksen 2 Ünite Eko Cnc Ahşap Torna Makinası

Lathex | CLX 2200

JWL 1221 Ahşap Torna Makinası

Jet | JWL-1221

2 Eksen CNC Ahşap Torna Makinesi

Schnitzer | Nero

Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Ahşap Torna Popüler Ürünler

Ahşap Torna makinası kolaylık sağlar

Eğer bir atölye veya fabrika sahibi iseniz ahşap tornası işinize en çok yarayacak olmazsa işlem yapacağınız üründe ahşaba kesici alet yönünde bir hareket vererek talaş kaldırma işlemi yardımı ile istediğiniz ürüne tasarladığınız şekili verecek olan makinalardır. Ahşap tornası işleme, delme, taşlama ve diğerleri de dahil olmak üzere çok sayıda işlemi içerir. Ahşap tornası aynı zamanda işlerinizin kalitesini artıracak daha düzgün şekillendirilmiş bir ürün ortaya çıkarmanızı ve işinizde fark yaratmanızı sağlayacaktır. Ahşap tornası CNC, kopya, lükens, manuel gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak pek çok kaliteli ahşap tornası modellerini görüntüleyebilirsiniz. Ahşap tornası parçayı kademeli olarak istenen şekle getirir. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir ahşap tornası satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ahşap tornası çeşitleri üretilmektedir. Ahşap tornası ile yapılan işlem ahşap blok oyulması işlemidir. Çoğu ahşap tornası ayrıca kaseler ve tabaklar yapmak için de kullanılabilir.

Ahşap tornası fonksiyonel mobilya bileşenleri, şamdanlar ve kaseler gibi güzel dekoratif ahşap projeler, hatta üstler ve yoyolar gibi oyuncaklar oluşturmak için kullanılabilir. Ahşap tornası çalışma tezgahına uyan hobi modellerden yüzlerce kilo ağırlığındaki büyük boy endüstriyel makinelere kadar değişmektedir Türkiye’nin her yerinden tedarikçilerle iletişime geçerek işinizin kalitesini yükseltecek ahşap torna makinası modelleri için bilgi edinebilir, karşılaştırma yapabilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ahşap tornası esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ahşap tornası çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Ahşap tornası son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ahşap tornası siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Alman Marka, Arc-Cnc, Dinçmak CNC Ahşap tornası , Erel Makina CNC Ahşap tornası , İntorex CNC ahşap tornası , Scheppach ahşap tornası , Türkmen Makina ahşap tornası gibi sektörün öncü firmalarının sıfır ve ikinci el ahşap torna makinası siparişini verebilirsiniz. 

Ağaç torna hem ahşap işleme hem de marangozluk işlerinde sık sık kullanılan bir ürün olup dilerseniz farklı çeşitlerdeki ağaç torna tezgâhlarını MakinaTurkiye sayfamızdaki Ahşap Torna Makinası bölümünden inceleyebilirsiniz. Ahşap tornası tezgahlarında ağaçtan kap ve kaseler, mil ve silindirik ürünler, ahşap vazolar, veya başka çeşitli yararlı süs ve ihtiyaç ürünleri, dekoratif ahşap ürünler imalatını istenen bir odun veya ahşap parçasını istenen şekilde oluşturmak için kullanılan dairesel döngü yaparak kesici aletle oyma işlemi yapan bir makinedir. Ahşap Torna Makinası ile bir odun parçası bir döndürme koluna tutturulur ve odun parçasını döndükçe şekillendirmek için çeşitli aletler kullanılır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ahşap tornası için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ahşap tornası için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz ahşap torna makinası satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan ahşap torna makinası tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz ahşap torna makinası uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ahşap torna makinası sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Makina Türkiye, mobilya, dekorasyon malzemesi ve ahşap malzeme üretimi için ihtiyaç duyduğunuz birçok ahşap torna makinası satışa sunan, gelişmiş bir e-ticaret portalıdır. Farklı ahşap torna makinası gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ağaç torna grupları mevcuttur. Ağaç torna , ahşap torna makinası , ahşap tornası üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ağaç torna , ahşap torna makinası , ahşap tornası hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan Ağaç torna , ahşap torna makinası , ahşap tornası içerikleri güncel bilgilerdir. Ağaç torna , ahşap tornası özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ağaç torna ve firma bilgileriyle gelişmiştir.