Ahşap Torna

kategorisinde 19 adet ürün

Ahşap Torna Popüler Ürünler

Ahşap Torna makinası kolaylık sağlar

Eğer bir atölye veya fabrika sahibi iseniz ağaç torna işinize en çok yarayacak olmazsa işlem yapacağınız üründe ahşaba kesici alet yönünde bir hareket vererek talaş kaldırma işlemi yardımı ile istediğiniz ürüne tasarladığınız şekili verecek olan makinalardır. Ağaç torna makinası aynı zamanda işlerinizin kalitesini artıracak daha düzgün şekillendirilmiş bir ürün ortaya çıkarmanızı ve işinizde fark yaratmanızı sağlayacaktır. Ağaç torna makinası CNC, kopya, lükens , manuel  gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak pek çok kaliteli ağaç torna makinası modellerini görüntüleyebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden tedarikçilerle iletişime geçerek işinizin kalitesini yükseltecek  torna makina modelleri için bilgi edinebilir, karşılaştırma yapabilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz. Alman Marka, Arc-Cnc, Dinçmak CNC Ağaç Torna makinası , Erel Makina CNC Ağaç Torna makinası, İntorex CNC Torna makinesi, Scheppach  Torna makinası, Türkmen Makina torna makinası gibi sektörün öncü firmalarının sıfır ve ikinci el ahşap tornalar siparişini verebilirsiniz. Ağaç torna makinaları hem ahşap işleme hem de marangozluk işlerinde sık sık kullanılan bir ürün olup dilerseniz farklı çeşitlerdeki aağaç torna tezgâhlarını MakinaTurkiye sayfamızdaki Ahşap İşleme Mobilya  Torna Makinaları bölümünden inceleyebilirsiniz.

Torna tezgahlarında ağaçtan kap ve kaseler, mil ve silindirik ürünler, ahşap vazolar, veya başka çeşitli yararlı süs ve ihtiyaç ürünleri, dekoratif ahşap ürünler imalatını istenen bir odun veya ahşap parçasını istenen şekilde oluşturmak için kullanılan dairesel döngü yaparak kesici aletle oyma işlemi yapan bir makinedir. Bir odun parçası bir döndürme koluna tutturulur ve odun parçasını döndükçe şekillendirmek için çeşitli aletler kullanılır.

Ahşap Torna Makinası fiyatları tüm çeşitleri markaları ve modelleri ile imalattan ürün seçenekleri teknik özellikleri ve imalatçı firma bilgileriyle portalımızda