Oto Yıkama Makinaları kategorisi aramanızda 449 adet ilan bulundu

300 Bar Dizel Basınçlı Oto Yıkama Makinası

MAY Makina | 300 Bar

DW 772 P 2400 Watt Sanayi Tipi 2 Motorlu Oto Yıkama Süpürgesi

MAY Makina | DW 772 P

IHC 250 250 Bar Soğuk Su Oto Yıkama Makinası

MAY Makina | IHC 250

250 Bar Dizel Basınçlı Oto Yıkama Makinası

MAY Makina | 250 Bar

300 Bar Mobil Basınçlı Oto Yıkama Makinası

MAY Makina | SHC 500

400 Bar Mobil Basınçlı Oto Yıkama Makinası

MAY Makina | SHC 500

200 Bar Dizel Basınçlı Oto Yıkama Makinası

MAY Makina | 200 Bar

DW 221 P 1200 Watt Sanayi Tipi Tek Motorlu Oto Yıkama Süpürgesi

MAY Makina | DW 221 P

Toplam 13 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Oto Yıkama Makinaları Popüler Ürünler

En İyi Oto Yıkama Makinaları

Bazı durumlarda motorlu taşıtların içini temizlemek için kullanılan bir tesis olan en iyi oto yıkama makinaları sayfamızda. En iyi oto yıkama makinaları kendi kendine hizmet edebilir, tam otomatik hale getirilebilir veya aracı yıkayan görevlilerle birlikte tam hizmet verebilir. Otomatik oto yıkama makinası sistemlerinin modern rahatlığı vardır. Araba yıkama örneğinde, elde etmek istediğimiz iş hemen netleşebilir. Hem otomatik hem de manuel durumlarda kullanılan oto yıkama makinası, müşterinin arabalarını temizlemesi ihtiyacını karşılar. Arabanızın bir makine tarafından yıkanması sizi hiç yormaz. Otomatik araba yıkamaları hata yapmaz, yorulmazlar ve bir adımı asla unutmazlar. Aracınızın temiz ve hasarsız olduğundan emin olmak için gereken bir araç yıkama makinasıdır. Oto yıkama makinası çeşitleri; arabaların araba yıkama asansörü içerisine yerleştirildiği, daha sonra çalışanlar tarafından arabaların yıkanacağı bir makinadır.

Aracın çalışanlar tarafından yıkandığı el oto yıkama tesisleri vardır. Genellikle jetonla çalışan self-servis tesisleri, basınçlı yıkama "jet yıkama" dahil olmak üzere müşterinin yıkama yaptığı yerdedir. İç mekan otomatikleri, otomatik bir çamaşır makinesi ve sabit bir araç üzerinde ileri geri dönen kurutucudan oluşur . Genellikle dolum istasyonlarında ve bağımsız yıkama yerlerinde görülür. Tünel aracı, bir dizi sabit temizleme mekanizması boyunca hareket ettirmek için bir taşıyıcı kullanan yıkamalardır. Buharlı araç yıkama yerlerinde bir miktar buhar ve mikro elyaf havlu kullanılır, bazıları deterjan enjeksiyonu içerir. Mobil oto yıkaması, genellikle plastik su depoları taşıyan ve basınçlı yıkayıcılar kullanan mobil detaylandırma sistemleri olarak da hizmet eder. Mekanize araç yıkama yerleri, özellikle fırça kullananlar, bazı titiz araç sahipleri tarafından cilaya zarar verme riski nedeniyle bir kez önlendi.

Boya işlemleri araba yıkama işlemlerinde olduğu gibi gelişti ve bu araç hasarı algısı bugün çok daha az yaygın. Ancak, bu algı, "fırçasız" (kumaş) ve "temassız" (yüksek basınçlı su) teçhizatın yanı sıra, kapalı hücreli köpükten yapılmış modern "köpük" yıkama çarklarını kullanan tesislerin yükselmesinin sebebiydi. Günümüzün modern oto yıkama tesisleri, ister tünel, ister otomatik veya kendi kendine hizmet veren sabun, diğer temizlik çözeltileri, kir ve kiri gevşetmek ve ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Sanayide daha güvenli temizlik çözümlerine geçmek için güçlü bir hareket olmuştur.

Oto Yıkama Makinası Fiyatları

Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini  hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir oto yıkama makinası satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan oto yıkama makinası çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı oto yıkama makinası ürünleri için portalımızı ziyaret edin. 

İkinci El Oto Yıkama Makinası 

İkinci el oto yıkama makinası seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ikinci el oto yıkama makinası çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan oto yıkama makinasını tedarik edebilirsiniz. İkinci el olmasına karşın kaliteli ve temiz oto yıkama makinaları için en doğru adres olan portalımızda birçok ürün seçeneğini bir arada görebilirsiniz. 

İkinci El Oto Yıkama Makinaları Fiyatları 

Farklı oto yıkama makinası gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında birçok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün içerikleri en güncel bilgilerdir. İkinci el oto yıkama makinası fiyatlarına, özelliklerine ve teknik bilgilerine en kolay yoldan ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli oto yıkama makinası firma bilgileri portalımızdadır. Oto yıkama makinası kategorisinde sıfır ve ikinci el ürün seçeneklerini listeleyebilir ve aradığınız uygun fiyata böylelikle ulaşabilirsiniz.

Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz.  Türkiye’nin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Oto Yıkama Makinası kategorisinde