Römork

kategorisinde 198 adet ürün
Toplam 7 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Römork Popüler Ürünler

Römork motorlu bir taşıtın arkasına takılan motorsuz taşıtlara verilen addır fakat atların arkasına da bağlanan modelleri vardır. Tarımda ve hayvancılıkta sıklıkla kullanılır. Taşıma kapasitesine göre farklı modelleri mevcuttur. Yüzlerce marka ve model satılık ve kiralık seçenekleri ile MakinaTürkiye sayfasında. İhtiyac duyduğunuz marka ve modelde römork için sitemizi ziyaret edin satıcılarıyla iletişim kurun fiyat teklifleri alın. Portalımızda her bütçeye uygun imalatçıdan ürünler tercih edebilmekteler.

Birçok farklı römork çeşitleri vardır ve her biri bir amaca hizmet eder ve bir dizi avantaj sunar. Bu fragmanlardan bazılarının ne olduğunu bilmek istiyorsanız, okumaya devam edin.

Tarımsal Römorklar çeşitli kapasitelerde kullanılan tarım römorkları bulunmaktadır. Örneğin, sığırları taşımak için tasarlanmış sığır römorkları var ve at yarma römorkları, kök bitki römorkları ve tahıl römorkları var. Her fragman, adının ima ettiği şeyi yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu römorkları satın almakla ilgileniyorsanız, çevrimiçi olarak veya bu gibi ekipman satan bir çok tedarikçi bulabilirsiniz.

Düz yataklı römorklar çok yönlüdür, bu nedenle en yaygın kullanılan römorklardır. Küçük parçalardan çelik bobinlere ve inşaat ekipmanına keresteye ve daha pek çoğuna kadar her şeyi taşımak için kullanılabilirler. Düz yatak ne kadar büyük olursa, taşınabilecek yük de o kadar büyük olur. Ancak, sürücülerin yüklerini düşürmeleri önemlidir, çünkü onu kaplayan bir kutu yoktur. Düz yataklı römorklarla ilgili iyi bir şey, düz bir tektir, yani kargo yükleme ve boşaltma, kargoyu kapalı bir römorktan yükleme ve boşaltma işleminden çok daha kolaydır.

 

Römork fiyatları çeşitleri modelleri tüm satış ve teknik detaylarını üretici firma bilgilerini portalımızda bulabilirsiniz.