Borverk Makinası Popüler Ürünler

Kelime kökü olarak delik delme anlamına gelen makina torna ve freze tezgâhlarında kapasitenin üstündeki işlemlerde kullanır.Talaşlı imalat sektöründe frezelere bağalanamayacak büyüklükteki parçalarda delik delme, baralama, delik büyütme işlemleri için imalatçının işlerini kolaylaştıran Bohrwerk tezgahları; iş parçalarının işlenmesi için kullanılan tezgahlardır.

Bu tezgahlarda freze ve tornalama işlemleri yapılır aynı zamanda bu tezgahların tablaları kendi ekseninde 360 derece dönebilmektedir. 360 derece dönebilmesinden dolayı dört yönüne de işleme yapılabilir ve tek bağlamda tüm bölgelerin delik açma veya delik genişletme gibi bütün işlemleri yapar.Yatay kullanılan çok geniş alanlı işlerin bile rahatlıkla delme, delik büyütme gibi işlemelerine tek bağlamda uygulanabildiği bir tezgâh. Dikey olarak kullanılması mümkündür.Bu yüzden zamandan tasarruf etmenizi sağlar.Delme işlemi gereken her alanda rahatlıkla kullanılmaya müsade eden harika bir üründür.Tek bir makina ile birden fazla iş sahasında rahatlıkla kullanım avantajı sağlar.

Sayfamızda Bohrverk tezgah üreten; Uzmanlar Makina, Tos Kurim, Umo, Tos, Sanco, Smtcl, San Rocco, Hyundai - Kia, Foreman, Collet, Femco, Chan Chun Hsıung, CNC, Awea, Challenger markalarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu firmaların Bohrwerk makinalarının ürün detayları, resimleri ve videoları sayfamızda mevcuttur. 

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Bohrwerk kategorisinde

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin