Bordür Makinası

kategorisinde 2 Adet ürün bulundu.

Bordürmatik Bordür Makinası

Satılık Sıfır ( Yeni )

Garantili

İlan No# #00114241 . . .

Yerinde döküp döşeyen yekpare beton bordür üretimi makinaları


Briket Makinesi - Eko 4.1 Yarı Otomatik Tesis

Satılık Sıfır ( Yeni )

Garantili Peşin, Leasing'e Uygun

İlan No# #00140571 . . .

115.506

Marka : Bess Makina
Model : Eko 4.1

Beysanmak Kilit Parke ve ...

ÜRÜN ADI : BRİKET (PARKE-BORDÜR) MAKİNESİ - EKO 4.1 YARI OTOMATİK KAMPANYA KODU : P-100 İLGİLİ SATIŞ TEMSİLCİSİ : GÖKHAN ÖZDEMİR / +90 549 325 66 67 / +90 462 357 30 62 TESİS AÇIKLAMASI ...


Bordür Makinası Nedir?

Caddelerde, sokaklarda, sitelerde kaldırım yapmak bordür makinası ile artık daha kolay! Bordür makinası yürüyen bir mekanizma üzerinde yapılacak işin ebatlarına göre içine beton harcı konularak yüksek tahrik be basınç gücü ile sıkıştırılan beton karışımını makina üzerindeki kalıp aracılığı ile zahmetsiz kolayca yol be kaldırımlarda uygulanabilecek mükemmel  kolaylaştırıcı beton uygulama makinasıdır.

Otoyolllarda, bahçe peyzajında, yol kenarlarında bordür yapmak için kolaylıklar ve avantajlar sağlayan bordür makinaları özelliklerinden en önemlisi olan yerinde dökme ve döşeme yapan makinalarla birlikte benzer işleri kolaylaştıran, geniş ve dar kanal yapma makinaları muhtelif kapasitelerde ve boyutlarda bariyer kazık çakma makinası kullanılmaktadır. Bu makinaların imalatarını yapan firmaların detaylı bilgilerini sitemizden ulaşmak mümkündür.

Bordür Makinası tüm çeşitleri fiyatları ve tüm detaylarını bulabileceğiniz internet sayfasıdır. İnceleyin Sipariş verin Satın Alın!