Şap Makinası

kategorisinde 67 adet ürün
Şap Makinası DC 450 Brinkmann
Dizel Motor ŞAP MAKİNASI Brinkmann DC 550
BRINKMANN ŞAP MAKİNASI DC 550 KEPÇELİ KÜREKLİ
Hazır Yaş Şap Makinası 18 m3/saat Ase Evp 18 Fc
BRINKMANN ŞAP MAKİNESİ DC 450B 4 SİLİNDİR,KEPÇELİ
BRINKMANN ŞAP MAKİNASI DC 450
BRİNKMANN ŞAP MAKİNASI DC 550 B KEPÇELİ
BRINKMANN ŞAP MAKİNASI DC 450 BS KEPÇELİ KÜREKLİ
Hazır Yaş Şap Makinası 2-15 m3/saat Ase Evp 15 Fc
BRINKMANN ŞAP MAKİNESİ DC 550 BS KEPÇELİ, Kürekli
Brinkmann DC 550 Kepçeli Ve Kürekli Şap Makinası
Brinkmann DC 550 SP-B Şap Makinası
Brınkmann Dc 450 Şap Makinesi Brinkmann DC 450 Brinkmann DC 450
Brınkmann Dc 450 B Şap Makinesi
BRINKMANN ŞAP MAKİNESİ DC 450 EMPATİ MAKİNE
Brınkmann Dc 450B Şap Makinası
Brinkmann Şap Makinası DC 450
BRİNKMANN ŞAP MAKİNESİ DC 550 4 SİLİNDİR,EMPATİ MAKİNE
Toplam 4 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Şap Makinası Firmaları Tümü

İnşaat işlerinde yardımcı işgüzar makinalardan en önemlilerinden şap makinası veya şap makinaları çimento kum ve suyun karışımını yüksek tahrikli dizel veya benzinli motor aracılığı ile oluşn basınçlı malzemenin istenilen yere hortumlar aracılığı ile şapın uygulanacağı yere kolaylıkla uygulama yapabilmek için kullanılan bir makinadır.

Şap makinaları inşaat sektöründe vazgeçilmez avantajlara sahip olan kolaylık ve maliyetı ucuzlatmak işçilik maliyetini asgariye düşürmek ve kaliteli şap malzemesi elde rtmek için mükemmel işler yapan pompalar aracılığı ile şap malzemesini hortum ile uygulama yapılacak yere şap tabancası aracılığı ile uygulama yapmak içindir.

Şap makinalarının temel çalışma esasları şöyledir. Şap makinası Basınçlı ve kesintisiz hava konveyörleri grubuna ait bir inşaat makinasıdır. Şap için kullanılan malzemelerin bir mikser aracılığı ile karıştırıldıktan sonra yüksek basınca dayanıklı karıştırma kabına (basınca dayanıklı bir karıştırma kabı) makinanın ürettiği yüksek basınçlı hava yardımıyla aktarılır.

Şap makinaları düz ve pürüzlü yüzeyler için uygundur. Uygulama yüzeylere yapılır, modele göre 16 mm boyutlu çimento,anhirit veya magnezyum bağlayıcı, harç, kil-saman karışımı veya granül malzemeler kullanarak  kullanabilirsiniz.

Şap makinaları Kuru Şap Makineleri ve Sıvı Şap Makineleri olmak üzere iki ayrı tipi bulunur.

Sanayi tipi Endüstriyel Şap Makineleri

Dünyada şap makinası üreten firmalar avrupada daha yaygındır. Ancak bazı firmalar Çin de üretilen avrupa menşei li makinaları piyasaya sürmektedirler. Özellikle motor kısmı maliyeti düşürmek amacıyla çin yada uzakdoğu üretimi iç aksamlar kullanılarak fiyatta rekabet etme imkanı sağlamaktadırlar. 

 

Şap Makinası Fiyat ve çeşitleri ile sıfır, ikinci el, imalattan, tedarikçiden ilanlar. Satılık tüm marka ve modeller Şap Makinası burada.